Vedúci technického úseku stavebnej výroby

MONTRÚR s. r. o. Košice

Miesto práce
Košice, Košický kraj
Termín nástupu
Dohodou
základný plat + odmena za riadenie a výkony + percentá zo zisku a provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte už niečo za sebou a hľadáte stabilnú riadiacu pozíciu, kľúčovú pre úspešné realizácie projektov stavebnej výroby? Ste odborník v oblasti inžinierskych stavieb, rozumiete naceňovaniu a rozpočtom, dokážete ľudí viesť? Obsadzujeme pracovnú pozíciu člena vedenia našej spoločnosti, v línii priamo podriadenú riaditeľovi. Čo od Vás očakávame:
- riadenie technického úseku (plánovanie produkcie, organizácia, súvisiaca administratíva, kontrola a kvalita, priame riadenie TPV pracovníkov rozpočtárov/prípravárov)
- rozpočty pre stavebnú výrobu stavieb IS (plyn, voda, kanál) a pozemných stavieb, technická príprava
- spracovanie dopytov, cenové ponuky, spolupráca so SV pri ich príprave
- tvorba zmlúv, samostatné jednania s dodávateľmi a odberateľmi
- plánovanie a tvorba harmonogramov, kalkulácie, normovanie.

Vyžadujeme a odmeňujeme ochotu, vysoké pracovné nasadenie a orientáciu na výkon. Na pozícii predpokladáme a podporujeme ambície osobnostného, kariérneho rastu a rastu odbornosti.

Získajte výhody:
- Lokálne projekty, miesto práce Košice, realizované stavby Košický región predovšetkým;
- Výborný pracovný tím, kvalitné pracovné prostredie;
- Priama podpora pri zvyšovaní odbornosti a riadiacich zručností (osvedčenia, semináre);
- Odmeny zo získaných projektov, podiely z celkového finančného výsledku spoločnosti - info na pohovore; Porovnáte si to s tým, čo máte teraz;
- Motivačný systém bonusov - napr. nástupný bonus a pod.;
- Adaptačný proces, kvalifikácia a postupné preberanie postu;
- Office a štandardné pracovné nástroje sú samozrejmosťou, služobné auto aj na súkromné účely;
- Práca v stabilnej a úspešnej firme, ktorá má dlhodobo významné postavenie v regióne a v oblasti stavebníctva - viac ako 25 rokov.

Na túto pozíciu hľadáme kandidáta, ktorý sa vie preukázať svojimi výsledkami z minulosti, ochotného realizovať sa práve v tejto oblasti, podieľať sa veľkou mierou na rozvoji firmy, schopného tímovej spolupráce.

Pokiaľ sme Vás oslovili touto pracovnou príležitosťou a máte vážny záujem byť zaradený/á do výberového konania, zašlite nám Vašu žiadosť spolu so životopisom a krátkym motivačným listom. Akceptujeme predovšetkým odpovede e-mailom. Odpovieme iba uchádzačom, ktorí spĺňajú naše požiadavky špecifikované v inzeráte.
Ďakujeme za porozumenie.

UPOZORNENIE:
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje súhlas spoločnosti MONTRÚR s.r.o. Košice so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, technické, inžinierske stavby

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
CENKROS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Ochota prijať výzvu;
- Preukázateľné referencie v odbore z minulých zamestnaní PODMIENKOU;
- Schopnosť prekonávať prekážky, sebadisciplína a vytrvalosť;
- Prax - rozpočty a príprava stavebnej výroby alebo realizácia stavieb - požadovaná;
- Manažérske/riadiace kompetencie;
- Ovládanie niektorého z oceňovacích programov CENKROS, ODIS a pod.

Spoločnosť MONTRÚR s.r.o. Košice je dlhé roky (od r. 1992) etablovaná v stavebnom a energetickom priemysle. Realizuje výstavbu, montáž a rekonštrukcie plynovodov, domových prípojok a rozvodov, výstavbu vodovodov, kanalizácií a horúcovodov, predaj materiálu na plyn, vodu, kanál a kúrenie. Ďalej ponúka servis nákladných vozidiel, prenájom strojov a mechanizmov, predaj náhradných dielov, pneumatík a príslušenstva.
Spoločnosť vlastní certifikáty EN ISO 9001:2015, EN ISO 14001:2015, EN ISO 45001:2018, STN EN ISO 3834-2
Ďalšie informácie získate na www.montrur.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3357975  Dátum zverejnenia: 12.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný plat + odmena za riadenie a výkony + percentá zo zisku a provízie