Montážny pracovník

MONTIX Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
okres Bánovce nad Bebravou, okres Trenčín
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž dielov a výrobkov
- balenie, čistenie a ďalšie operácie spojené s výrobou podľa stanovených pracovných plánov a postupov
- kontrola kvality vykonanej práce na daných operáciách a na konečnej kontrole

- práca v stabilnej spoločnosti,
- dochádzkový bonus,
- stravné šeky v hodnote 3,50 €,
- 13. a 14. plat,
- možnosť kariérneho rastu,
- možnosť prestupu do kmeňového stavu,
- práca vhodná pre ženy aj mužov,
- doprava v rámci Trenčína zabezpečená (bezplatne),
- doprava zo smeru Partizánske - Bánovce nad Bebrovou a späť zabezpečená (bezplatne),
- doprava zo smeru Prievidza - Bánovce nad Bebravou a späť zabezpečená (bezplatne)

V prípade, že Vás daná ponuka zaujala prosíme Vás o zaslanie životopisu na doleuvedenú emailovú adresu, poprípade nás môžete kontaktovať telefonicky na dole uvedené číslo v čase pondelok-piatok od 8:00-16:00 hod.
Pre množstvo reakcií, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate.
K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné Vašu žiadosť ďalej spracovať:
„ Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Montix Slovakia, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č.122/2013 Z.z. ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je celosvetová nezávislá spoločnosť, ktorá vyvíja a vyrába svetelnú techniku a elektroniku pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ochota pracovať na 3-zmeny, resp. 4-zmeny

Spoločnosť MONTIX Slovakia,s.r.o. držiteľom povolenia na prevádzkovanie agentúry dočasného zamestnávania vydaného Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny.
Hlavnou oblasťou pôsobenia spoločnosti je dočasné prideľovanie zamestnancov na výkon práce pre renomované medzinárodné spoločnosti pôsobiace v automobilovom priemysle.
MONTIX Slovakia,s.r.o. sa tiež zaoberá poskytovaním personálneho poradenstva a služieb, svoju činnosť vykonáva na území Slovenskej a Českej republiky od roku 2012.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1640394  Dátum zverejnenia: 7.3.2016