Elektrotechnik - slaboprúdar

Montin s.r.o.

Miesto práce
Žriedlová 28, Košice
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
nástupný plat: 700+300 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovanie cenových ponúk, rozpočtov a plánovaných kalkulácii elektromontážnych prác
- špecifikácia materiálov pre realizované zákazky
- výber dodávateľov elektroinštalačného materiálu a subdodávok

Ak ste ctižiadostivý, pripravený získavať nové vedomosti, schopnosti a chcete na sebe neustále pracovať, tak využite túto príležitosť a napíšte nám. Vybraných uchádzačov pozveme na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
AutoCAD - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- dobré komunikačné schopnosti
- zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť
- dynamickosť a schopnosť pracovať v tíme

Spoločnosť pôsobiaca na trhu 20 rokov, zaoberajúca sa montážnou, obchodnou a technickou činnosťou pre všetky typy stavieb.

V prípade Vášho záujmu o našu pracovnú ponuku podľa podľa čl. 6 ods. 1 písm. a) a čl. 7 Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa ruší smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), je nevyhnutné nám udeliť SÚHLAS SO SPRACÚVANÍM OSOBNÝCH ÚDAJOV PRE ÚČELY VEDENIA EVIDENCIE UCHÁDZAČOV O ZAMESTNANIE.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Žriedlová 28
040 01 Košice
ID: 3438920   Dátum zverejnenia: 4.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupný plat: 700+300 € brutto