Reagujte bez životopisu

Pomocné práce na stavbe

MONTGAS, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
10 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocné práce pri vodároch, kurenách - presun materiálov, zasekávanie drážok a pod.
Pomocné práce pri zemných prácach - pri výstavbe vodovodov, plynovodov, teplovodov a pod. . Jedná sa o ručné dokopávanie, vytvorenie lôžka pod potrubie, obsypy potrubia, zhutnovanie výkopov.

Pravidelný mesačný príjem, možnosť zálohy, 13 a 14 plat, v prípade týždnoviek slušné ubytovanie, v sobotu a v nedelu sa nerobí, Možnosť rýchleho profesného rastu - školenia potrubára - vodára, zváračský preukaz, rozšírenie vodičského preukazu a pod.

Jedná sa o prácu v horeuvedených krajoch hlavne Topoľčany a Bratislava. Pri práci nad 60 km sa chodí na týždňovky. Ubytovanie v slušných ubytovňach ktoré hradí zamestnávateľ. Uprednostený uchádzači z okolia Topoľčian. Kontaktovať len cez mail: [email protected] Každému uchádzačovi sa odpovie. Robí sa len pracovné dni. Soboty a Nedele sú volné

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word, Excel - Úplný začiatočník

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

žiadna

Počet rokov praxe

1

človek ktorý má rad práce v kolektíve, samostatnosť, príjemné vystupovanie, aj možno keď toho moc nevie ale má chuť sa učiť.

Stavebno-obchodná spoločnosť so sídlom v Topoľčanoch

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4436491  Dátum zverejnenia: 30.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.