Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Montessori pedagóg

monteworld s. r. o.

Miesto práce
Narcisová, Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 600 EUR/mesiacMzda závisí od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme sprievodcu pre deti, montessori skúsenosti sú podmienkou a chuť vzdelávať sa tiež.

Ak máš skúsenosti s montessori pedagogikou, neváhaj a kontaktuj nás. Hľadáme práve Teba pre detičky od 3-6 a od 6-12 rokov.

Podmienkou je chuť vzdelávať sa v montessori pedagogike.

Anglický jazyk výhodou.

Motivujúce ohodnotenie, príjemné prostredie, malý kolektív detičiek.

Vlastný notebook

Dlhodobá spolurpáca

Práca od 7.30 do 14.00h

Samostatnosť

Úžasný kolektív detí.

Informácie o výberovom konaní

Svoj životopis môžete poslať na [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 44 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogika

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záujem vzdelávať sa v montessori pedagogike.

Pedagogické vzdelanie výhodou.

Jazykové zručnosti výhodou.

Máme niekoľkoročné skúsenosti v prevádzkovaní materských škôl a základných škôl v Slovenskej republike, pričom v Bratislave pôsobí od r.2016.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Alexandra Rohmanová
Tel.: +421905650433
E-mail: poslať životopis
ID: 4819810  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac