Učiteľ v MŠ

Montessori klub

Miesto práce
Legionárska 79, Trenčín
Termín nástupu
dohodou, najneskôr 1.9.2024
Od 938 EUR/mesiacMzda je určená na základe stupnice platových taríf pedagogických zamestnancov, plus osobné ohodnotenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výchovno-vzdelávacia činnosť v priamom kontakte s deťmi. Vedenie pedagogickej dokumentácie. Príprava prostredia, pomôcok a materiálov k realizácii aktivít.

Príjemné a podnetné pracovné prostredie, malý kolektív, možnosť rozvíjať svoje profesijne zručnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

predškolská a elementárna pedagogika, učiteľstvo pre materské školy

Ostatné znalosti

Word, Excell, Power Point, Internet, Edupage - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozitívny vzťah k deťom, empatia, kreativita, schopnosť dobre pozorovať a analyzovať, ochota vzdelávať sa. Záujem o Montessori filozofiu. Absolvovaný kurz Montessori pedagogiky a kurz rešpektujúcej komunikácie sú výhodou.

Súkromná materská škola, ktorá poskytuje predprimárne vzdelávanie deťom od 2 do 6 rokov v súlade so štátnym vzdelávacím programom a pedagogikou Marie Montessori.
ID: 4773728  Dátum zverejnenia: 29.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 938 EUR/mesiac