Autorizovaný/Bezpečnostný technik a technik požiarnej ochrany

MONTÁŽE Trenčín a.s.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
1.8.2022 príp. dohodou
1 500 EUR/mesiac1500 - 2000 EUR/mesiac - mzda bude stanovená pri osobnom pohovore na základe praxe a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vypracovanie, vedenie a aktualizácia dokumentácie v oblasti BOZP a OPP
vykonávanie vstupných a opakovacích školení z oblasti BOZP a OPP
vedenie dokumentácie o školeniach a skúškach zamestnancov z BOZP
vedenie komplexnej štatistiky pracovných úrazov
vypracovanie dokumentácie BOZP a plánov BOZP pre pracoviská
vykonávanie kontroly dodržiavania predpisov BOZP na pracoviskách
služobné cesty na pracoviská zamestnávateľa v SR príp. v zahraničí

firemný telefón a notebook
práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
sociálny program strednej firmy
príspevok na stravovanie nad rámec zákona
príspevok na rekreáciu
podiel na hospodárskom výsledku spoločnosti
mimoriadne odmeny za dosiahnuté výsledky

Ak Vás naša ponuka zaujala pošlite nám svoj životopis prípadne aj motivačný list. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí budú pozvaní na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- vodič motorového vozidla podmienkou
- komunikatívnosť, práca s ľudmi
- flexibilný, nekonfliktný
- odolnosť voči stresu

Sme stabilná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou. Zaoberáme sa montážou, demontážou a opravou investičných celkov, strojných a technologických zariadení v rôznych priemyselných odvetviach po území celej Slovenskej republiky a v zahraničí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4357223  Dátum zverejnenia: 28.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac