Zvárač kovov

MONTÁŽE Trenčín a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Od 1 400 EUR/mesiacMzda je uvedená bez osobného ohodnotenia, prémií, príplatkov. Mzda bude stanovená v závislosti od praxe uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zvárač so štátnou skúškou podľa EN 9606-1 pre metódy 111, 136, 141
- zváranie oceľových konštrukcií technologických zariadení
- rezanie kovových materiálov kyslíkom, plazmou
- zváranie potrubí, armatúr, nádrží, nádob z ocele a pod.
- práca na území SR v turnusoch, možnosť práce v zahraničí v turnusoch

- práca v stabilnej spoločnosti
- sociálny program strednej firmy
- podiel na hospodárskom výsledku spoločnosti
- odmeny za dosiahnuté výsledky
- zabezpečovanie školení a kurzov potrebných na vykonávanie danej práce (obnovovanie úradných skúšok) - možnosť zvýšenia kvalifikácie

Mzdové podmienky budú dohodnuté a vysvetlené pri osobnom pohovore.
Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala pošlite nám svoj životopis. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske,technické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- flexibilita, ochota cestovať a pracovať na turnusy po území SR a v zahraničí
- schopnosť čítať technickú dokumentáciu
- zodpovednosť, spoľahlivosť, bezúhonnosť
- ovládanie základov anglického alebo nemeckého jazyka výhodou

Sme stabilná spoločnosť s viac ako 70 ročnou tradíciou. Zaoberáme sa montážou, demontážou a opravou investičných celkov, strojných a technologických zariadení v rôznych priemyselných odvetviach po území celej Slovenskej republiky a v zahraničí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4325856  Dátum zverejnenia: 10.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac