Montér zámočník

MONTÁŽE Trenčín a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
4,4 EUR/hod.Mzda pre prácu na plný úväzok je stanovená od 4,40€/hod. a je uvádzaná bez osobného ohodnotenie a príplatkov. V prípade živnosti bude mzda stanovená individuálne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatná odborná montáž potrubných rozvodov rôznych priemerov, tlakov
- montáž, demontáž a oprava častí strojov a oceľových konštrukcií
- montáž, oprava zložitých strojárenských zariadení, mlynov, drtičov, pecných liniek a pod.
- montáž oceľových konštrukcii a neštandard - násypky, plošiny, zábradlia, zásobníky
- zložité odborné zámočnícke práce na montážach
- znalosť izometrie
- práca na území SR v turnusoch, možnosť práce v zahraničí v turnusoch

Mzdové podmienky budú dohodnuté a vysvetlené pri osobnom pohovore.
Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala pošlite nám svoj životopis. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske,technické

- schopnosť čítať technickú dokumentáciu
- vyučený strojný zámočník, prevádzkový zámočník, príp. príbuzný odbor
- zodpovednosť

Sme stabilná spoločnosť s viac ako 70 ročnou tradíciou. Zaoberáme sa montážou, demontážou a opravou investičných celkov, strojných a technologických zariadení v rôznych priemyselných odvetviach po území celej Slovenskej republiky a v zahraničí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4182258  Dátum zverejnenia: 14.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,4 EUR/hod.