Projektový manažér (strojársky priemysel)

MONTÁŽE Trenčín a.s.

Miesto práce
Bratislavská 111, 911 05 Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
dohodou
Od 1 200 EUR/mesiac1200 - 1500 EUR/mesiac - mzda bude stanovená v závislosti od praxe uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obhliadky projektov, stavieb
príprava a spracovávanie cenových ponúk
príprava a spracovanie podkladov (montážnych postupov, harmonogramov,atď.)
vedenie prideleného projektu
sledovanie nákladov v priebehu prác na stavbe
aktívna komunikácia so zákazníkmi (dopyty na dodávky a služby)
dohľad nad objednanými dodávkami a službami
vyhľadávanie nových dodávateľov podľa potreby
účasť na krátkodobých služobných cestách v tuzemsku a v zahraničí
účasť na kontrolných dňoch
kontrola stavby, vytváranie protokolov
vykonávanie ostatných činností podľa pokynov priameho nadriadeného

práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
sociálny program strednej firmy
príspevok na stravovanie nad rámec zákona
príspevok na rekreáciu
podiel na hospodárskom výsledku spoločnosti
mimoriadne odmeny za dosiahnuté výsledky
vzdelávací program

Ak Vás naša ponuka zaujala pošlite nám svoju žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom. Naša spoločnosť bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

technické myslenie a čítanie výkresovej dokumentácie podmienkou
vzdelanie v odbore strojárstvo
výhodou je predchádzajúce pôsobenie v strojárskom odvetví
znalosť MS project výhodou
aktívny vodič motorového vozidla
výborné komunikačné schopnosti

Sme stabilná spoločnosť s viac ako 70 ročnou tradíciou. Zaoberáme sa montážou, demontážou a opravou investičných celkov, strojných a technologických zariadení v rôznych priemyselných odvetviach po území celej Slovenskej republiky a v zahraničí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4063814  Dátum zverejnenia: 19.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac