Obchodný referent Senior

MONTÁŽE Trenčín a.s.

Miesto práce
Bratislavská 111, 911 05 Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacosobné ohodnotenie, mimoriadne odmeny, podiel na hospodárskom výsledku spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vytváranie zmlúv (najmä zmluvy o dielo, kúpne zmluvy, poistné zmluvy, atď.) v súlade s platnými právnymi predpismi vrátane ich evidencie a ďalšej starostlivosti
- vyhotovovanie a/alebo kontrola rôznych interných a externých dokumentov (zmluvy, dohody, podania, rozhodnutia, výzvy, atď.) v súlade s platnými právnymi predpismi
- komunikácia so zákazníkmi v anglickom jazyku príp. aj v nemeckom jazyku
- kompletizácia zákazkovej mapy (podklady pre realizáciu zákaziek)
- príprava podkladov pre fakturáciu
- sledovanie nákladov
- pravidelné kontrolovanie záväzkov vyplývajúcich zo zmlúv (termíny, fakturácie, atď.)
- vybavovanie reklamácií vrátane ich evidencie

- práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- práca v príjemnom a mladom kolektíve
- sociálny program strednej firmy
- podiel na hospodárskom výsledku spoločnosti
- mimoriadne odmeny za dosiahnuté výsledky
- možnosť vzdelávať sa (školenia, kurzy)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- právnické vzdelanie výhodou
- znalosť obchodného a občianskeho zákonníka podmienkou
- anglický jazyk aktívne - podmienka
- nemecký jazyk výhodou
- aktívny vodič motorového vozidla (sk.B)
- výborné komunikačné zručnosti

Sme stabilná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou. Zaoberáme sa montážou, demontážou a opravou investičných celkov, strojných a technologických zariadení v rôznych priemyselných odvetviach po území celej Slovenskej republiky a v zahraničí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3852793  Dátum zverejnenia: 21.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac