Zvárač kovov - senior

MONTÁŽE Trenčín a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
5,30 € / hod. Ďalšie odmeny: osobné ohodnotenie, prémie, príplatky, mimoriadne odmeny. Cestovné náhrady+diety. Ubytovanie hradí zamestnávateľ. Priemerná mesačná mzda na rovnakej pozícií sa pohybuje od 1400 - 1600 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zvárač so štátnou skúškou podľa EN 9606-1 pre metódy 111, 135, 136, 141, 121, 311
- zváranie oceľových konštrukcií technologických zariadení
- práca na území SR v turnusoch, možnosť práce v zahraničí (EÚ, USA) v turnusoch

- práca v stabilnej spoločnosti
- sociálny program strednej firmy
- podiel na hospodárskom výsledku spoločnosti
- odmeny za dosiahnuté výsledky
- zabezpečovanie školení a kurzov potrebných na vykonávanie danej práce (obnovovanie úradných skúšok) - možnosť zvýšenia kvalifikácie

Základná zložka mzdy je uvádzaná bez osobného ohodnotenia, prémií, atď. Podrobnejšie informácie o mzdovom systéme našej spoločnosti budú poskytnuté pri osobnom pohovore. Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala pošlite nám svoj životopis spolu s fotokópiou zváračského oprávnenia (príloha). Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske,technické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- flexibilita, ochota cestovať a pracovať na turnusy po území SR a v zahraničí
- schopnosť čítať technickú dokumentáciu
- zodpovednosť, spoľahlivosť, bezúhonnosť
- ovládanie základov anglického alebo nemeckého jazyka výhodou
- v prílohe nám zašlite fotokópiu zváračského oprávnenia

Sme stabilná spoločnosť s viac ako 70 ročnou tradíciou. Zaoberáme sa montážou, demontážou a opravou investičných celkov, strojných a technologických zariadení v rôznych priemyselných odvetviach po území celej Slovenskej republiky a v zahraničí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3744741  Dátum zverejnenia: 13.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,30 € / hod. Ďalšie odmeny: osobné ohodnotenie, prémie, príplatky, mimoriadne odmeny. Cestovné náhrady+diety. Ubytovanie hradí zamestnávateľ. Priemerná mesačná mzda na rovnakej pozícií sa pohybuje od 1400 - 1600 EUR.