Montér zámočník

MONTÁŽE Trenčín a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
4,00 € / hod. Ďalšie odmeny: osobné ohodnotenie, prémie, príplatky, mimoriadne odmeny. Cestovné náhrady+diety. Ubytovanie hradí zamestnávateľ. Priemerná mesačná mzda na rovnakej pozícií sa pohybuje od 1000 - 1200 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž, demontáž a oprava strojov a oceľových konštrukcií
- montáž, oprava strojárenských zariadení, mlynov, drtičov, pecných liniek a pod.
- montáž oceľových konštrukcii a neštandard - násypky, plošiny, zábradlia, zásobníky
- práca na území SR v turnusoch, možnosť práce v zahraničí (EÚ, USA) v turnusoch

- práca v stabilnej spoločnosti
- sociálny program strednej firmy
- podiel na hospodárskom výsledku spoločnosti
- odmeny za dosiahnuté výsledky
- zabezpečovanie školení a kurzov, ktoré sú potrebné na pracovnú pozíciu

Základná zložka mzdy je uvádzaná bez osobného ohodnotenia, prémií, atď. Podrobnejšie informácie o mzdovom systéme našej spoločnosti budú poskytnuté pri osobnom pohovore.
Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala pošlite nám svoj životopis. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.
Informácie po telefóne neposkytujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické,strojárske

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- preukaz Z-E1, D-G2 výhodou
- schopnosť čítať technickú dokumentáciu
- flexibilita, ochota cestovať
- vyučený strojný zámočník, prevádzkový zámočník, príp. príbuzný odbor
- zodpovednosť, bezúhonnosť
- ochota k ďalšiemu vzdelávaniu
- odolnosť voči stresovým situáciám
- ovládanie základov anglického jazyka alebo nemeckého jazyka výhodou
- vodičský preukaz výhodou
- v prílohách doložte fotokópie: všetkých špecializácii a kurzov

Sme stabilná spoločnosť s viac ako 70 ročnou tradíciou. Zaoberáme sa montážou, demontážou a opravou investičných celkov, strojných a technologických zariadení v rôznych priemyselných odvetviach po území celej Slovenskej republiky a v zahraničí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3744740  Dátum zverejnenia: 13.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,00 € / hod. Ďalšie odmeny: osobné ohodnotenie, prémie, príplatky, mimoriadne odmeny. Cestovné náhrady+diety. Ubytovanie hradí zamestnávateľ. Priemerná mesačná mzda na rovnakej pozícií sa pohybuje od 1000 - 1200 EUR.