Účtovník/účtovníčka

MONTAGNE, a.s.

Miesto práce
Hričovská 196, Žilina
Termín nástupu
apríl 2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800 brutto, mzda sa odvíja od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kompletné zabezpečenie spracovania účtovných dokladov, výkazov DPH, dodávateľských a odberateľských faktúr, pokladne, bankových výpisov, interných dokladov, ostatných záväzkov a evidencia DHM
- spracovanie štatistík pre ŠÚ
- komunikácia s obchodnými partnermi

- stály pracovný pomer
- pracovný čas pondelok - piatok, víkendy voľné
- stravné lístky
- zaškolenie a následné vzdelávanie
- priateľský kolektív
- koncoročné odmeny

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požadované predpoklady, pošlite nám prosím Váš životopis v slovensko jazyku spolu aj so súhlasom so spracovaním osobných údajov.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Zároveň Vás chceme informovať, že budeme oslovovať len uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
POHODA - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Sme stavebná firma pôsobiaca na trhu už 20 r. Práce realizujeme vrámci celej SR. Zameriavame sa na realizáciu priemyselných stavieb, polyfunčných objektov, rodiných domov. Sme spoločnosť ktorá si počas svojej existencie splnila všetky svoje závazky voči svojim zamestnancom ako aj subdodávateľom.
Viac info: www.montagne.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Montagne a.s.
Hričovská 196
010 01 Žilina

Kontakt

ID: 3620268   Dátum zverejnenia: 13.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 brutto, mzda sa odvíja od skúsenosti kandidáta