Reagujte bez životopisu

Stolár v Rakúsku

Montage Arbeit s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
19.05.2024
Mzdové podmienky (brutto)
16 - 18 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Stavebná firma ponúka prácu v Rakusku. Hľadáme spoľahlivé, ucelené partie pracovníkov ale aj jednotlivcov na rôzne projekty po celom Rakusku. Dlhodobá spolupráca.

​Hľadáme:
​- stolárov, tesárov
​- Práca je na živnosť, A1
​- Ubytovanie (dom alebo byt) zabezpečené a hradené.

 - Cesta auto zabezpecene

​- Fakturácia 7/7 alebo 14/14 (záleží od zákazky)
​- Turnusy 2+1, 3+1 ,2+2 alebo podľa dohody.
​- Mzda od 16-20€/h (podľa  profesie, skúseností, jazyka, atd..) jazyk nie je podmienka
​- základné náradie, ochranné pomôcky

​Nástup ihneď alebo podľa dohody priebežne počas celého roka.

​Práca dlhodobo v prípade obojstrannej spokojnosti.

​Pre viac informácií nás kontaktujte emailom a telefonicky. Ďakujeme.​

cesta hradená

nemecky jazyk nie je podmienkov

pracuje sa 140h/ za 2 tyzdne -cca 2250eur

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebnictvo

Vodičský preukaz

B
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4806569  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 16 EUR/hod.