Reagujte bez životopisu

Montér / Montážnik tieniacej techniky a garážových brán

MONT GATE s.r.o.

Miesto práce
Tlmače
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 700 EUR/mesiacodmeny sú pohyblivou zložkou mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného, zodpovedného a spoľahlivého montážneho technika do nášho tímu na montáž tieniacej techniky (žalúzie, rolety, markízy, sieťky) a garážových brán. Montáže sa realizujú v rámci Slovenska prevažne v okrese Levice.
Náplň práce :
- práca v dvojčlennom tíme
- montáže : exteriérové a interiérové tienenie, garážové brány, pergoly, siete proti hmyzu
- dodržiavať pracovné postupy
- oprava/údržba
- pripravovať tovar pred montážou a realizovať zákazky v dohodnutom termíne
- udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku

Výhodou je skúsenosť s montážami
Výhodou je elektrotechnické minimum prípadne znalosť základov zvárania

- práca od pondelka do piatka s voľnými víkendami
- flexibilná pracovná doba
- možnosť ďalšieho profesijného rastu (napr. predák tímu príp. iné pracovné pozície)
- stabilné pracovné miesto a príjemné pracovné prostredie
- úprava mzdy po odpracovaní 1 roku
- odmeníme ťa na základe tvojho pracovného nasadenia
- vianočné odmeny
- dovolenkové odmeny

Hľadáme zodpovedného a šikovného člena do nášho tímu, ktorý má chuť pracovať. Novému uchádzačovi ponúkame kariérny rast, vyššie mzdové ohodnotenie a množstvo benefitov.

Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 29 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať a učiť sa nové veci
- manuálna zručnosť a znalosť práce s ručným náradím
- technické myslenie
- prispôsobivosť
- dynamika
- spoľahlivosť
- schopnosť pracovať v tíme
- flexibilita

Dodanie a montáž garážových brán a tieniacej techniky.
Sme mladá, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorej cieľom je distribuovať tovar podnikateľom a koncovým zákazníkom.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Adriána Kováčiková
Tel.: +421910731641
E-mail: poslať životopis
ID: 4832158  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac