Cukrár/cukrárka

Monsalvy, s.r.o.

Miesto práce
Teplická 10, Piešťany
Termín nástupu
01.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základný plat 650€ plus odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Monsalvy, s.r.o. - líder v kvalite cukrárskych a čokoládových produktov hľadá kolegu/kolegyňu, ktorému/ktorej nechýba cit pre detaily, nadšenie pre to, čo robí a hrdosť na kvalitu svojich výrobkov.
Hľadáme nadšenca pre cukrárske a čokoládové umenie do spoločnosti Monsalvy,s.r.o., ktorá je lídrom v cukrárskych novinkách a čokoládových trendoch na lokálnom trhu.

Tréning a školenie zabezpečené nielen pri nástupe ale aj počas cukrárskej kariéry v Monsalvy, s.r.o.
Možnosť získať kompletnú zodpovednosť za svoju prácu, rovnako ako aj štedré odmenenie za skvelú kvalitu svojich umeleckých výtvorov.
Benefitom je voľno počas vianočných sviatkov a Silvestra.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy zasielajte na: [email protected]
... a presvečte nás, že budeme blázni, ak Vás do Monsalvy tímu nevezmeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 48 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

cukrárske

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Monsalvy, s.r.o. - líder v kvalite cukrárskych a čokoládových produktov

Dokážeme Vám, že Vás vieme naučiť svetové umenie a Vy nám dokážte, že stojíte za to.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Teplická 10
921 01 Piešťany

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Kulichová
Tel.: 0911 891 532
E-mail: poslať životopis
ID: 3533883   Dátum zverejnenia: 8.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základný plat 650€ plus odmeny.