Servisný technik

MONOPOL CORP s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
7,5 EUR/hod.uvádzaný plat je nástupný. Bez odbornej spôsobilosti. Plus vyplácanie nadčasov, cez sezónu 500eur a viac. Plus tringelty od zákazníkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- servisná a montážna činnosť u zákazníka

- montáž nových výrobkov vrátane ich zapojenia

- servis a údržba bazénov vrátane bazénovej technológie

Práca sa vykonáva zo servisného strediska v Nitre. Výjazdy sú po celom Slovensku. Každý deň sa začína a končí v Nitre. Výjazd mimo NR nieje každodenným pravidlom. Servis technológie sa mnohokrát vykonáva na servise v Nitre.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

- zodpovednosť a spoľahlivosť

- samostatnosť a cieľavedomosť

- dôkladnosť, flexibilita, odolnosť voči stresu

- schopnosť rýchlo sa učiť novým veciam

Spoločnosť sa dlhodobo venuje servisom bazénov a bazénovej technológie.
ID: 4792534  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7,5 EUR/hod.