Vodoinštalatér

Monkey Group s. r. o.

Miesto práce
Radlinského 2, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do rýchlo rastúcej a rozvíjajúcej sa spoločnosti Monkey group, s.r.o. hľadáme údržbára/vodoinštalatéra na trvalý pracovný pomer, alebo skrátený úväzok. Na vznikajúce technické problémy v našich prevádzkach (Monkey club, Zacapa Room Trnava, Stará Pošta Terasa, Cerveza, Point 21) už nechceme viac volať externých pracovníkov. Chceme stáleho zamestnanca, ktorý bude po ruke, keď vznikne akýkoľvek technický problém. Ponúkame stabilné pracovné miesto so zaujímavým platovým ohodnotením.

Odmeňovací systém

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme domáceho kutila, pre ktorého nedá sa nie je odpoveď a svojimi šikovnými rukami a zručnosťami vyrieši akýkoľvek technický problém.

Spoločnosť sa zaoberá organizovaním spoločensko - zábavných podujatí. Snažíme sa inovovať pracovné postupy, približovať našu prácu zákazníkom a vychádzať im v ústrety pri organizovaní spoločenských podujatí. Podniky sú vedené v znamení filozofie, ktorá sa snaží zákazníkovi ponúknuť určitú jedinečnú formu životného štýlu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3363252  Dátum zverejnenia: 16.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou