Supervízor/Zástupca vedúceho spracovateľského centra

Monilogi s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
1 500 EUR/mesiack základnej mzde prináleží aj variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinuje a zodpovedá za správu a chod peňažného hospodárstva v danom spracovateľskom centre.
Zodpovedá za správnosť transakcií s hotovosťami a inými cennosťami.
Zodpovedá za pravosť, platnosť a neporušenosť bankoviek, mincí a iných cenností.
Zodpovedá za správne nastavenie systému uzatvorenia trezoru a zapojenia bezpečnostných zariadení.
Zodpovedá za správne zúčtovanie hotovosti a cenín a spolupracuje s fin. útvarom.
Supervízuje denné závierky.
Spolupracuje pri nastavení harmonogramu dopravy pre CiT.
Koordinuje zabezpečenie klientov aj ATM hotovosťou (dotácie aj prijem).
Zodpovedá za prípravu a spracovanie dotácií pre ATM.
Zodpovedá za a koordinuje prvú a druhú úroveň servisu ATM.

- príspevok na stravovanie nad rámec ZP
- dni voľna navyše
- príspevok do DDS
- odmena pri pracovnom výročí
- káva, čaj na pracovisku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Spracovanie hotovosti.
ID: 4781872  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac