Vedúci spracovateľského centra

Monilogi s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadi obeh hotovosti a aktivity spracovateľského centra vrátane people manažmentu.
Koordinuje a zodpovedá za správu a chod peňažného hospodárstva v danom spracovateľskom centre.
Riadi udržiavanie zodpovedajúcej zásoby hotovosti v rámci stanoveného limitu.
Zodpovedá za správnosť transakcií s hotovosťami a inými cennosťami.
Zodpovedá za pravosť, platnosť a neporušenosť bankoviek, mincí a iných cenností.
Zodpovedá za správne nastavenie systému uzatvorenia trezoru a zapojenia bezpečnostných zariadení.
Zodpovedá za správne zúčtovanie hotovosti a cenín a spolupracuje s fin. útvarom.
Supervízuje denné závierky.
Spolupracuje pri nastavení harmonogramu dopravy pre CiT.
Koordinuje zabezpečenie klientov aj ATM hotovosťou (dotácie aj prijem).
Zodpovedá za prípravu a spracovanie dotácií pre ATM.
Zodpovedá za a koordinuje prvú a druhú úroveň servisu ATM.
Riadi tím spracovateľského centra.
Spolupracuje pri plánovaní dotácie alebo odvodu hotovosti.

5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
príspevok do DDS
finančná odmena pri pracovnom výročí
príspevok na stravné nad rámec Zákonníka práce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Spracovanie hotovosti.
ID: 4507701  Dátum zverejnenia: 25.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac