Senior účtovník

MONDIEU GROUP s.r.o.

Miesto práce
Miletičova 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
nadštandardný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho optimistického tímu Mondieu hľadáme Senior účtovníka, ktorý už v spolupráci s našim súčasným senior účtovníkom vytvoria skvelý tím zodpovedný na nasledujúce úlohy:
- kompletné spracovanie a vedenie podvojného účtovníctva viacerych spolocnosti
- zodpovednosť za dodržiavanie lokálnych účtovných predpisov a globálnych štandardov
- realizovanie platieb, účtovanie bankových výpisov, zápočtov
- účtovanie tuzemských a zahranicnych tovarových faktúr a tiež faktúr k dodávkam tovaru v rámci EÚ
- účtovanie dobropisov k tovarovým faktúram a účtovanie interných dokladov
- evidencia, zaradenie, vyradenie a odpisy majetku
- kontrola hlavnej knihy a inventarizácia účtov
- príprava a podávanie daňových priznaní
- správa bankových výpisov, komunikácia s bankami, daňovým úradom, štatistickým úradom
- komunikácia s finančnou správou
- Identifikovanie neobvyklých položiek, položiek po lehote splatnosti a pod.
- vypracovávanie a kontrolovanie daňových priznaní a DPH.
- účtovanie rezerv a dohadných položiek
- zodpovednosť za správnosť, komplexnosť a včasnosť účtovnej mesačnej a ročnej uzávierky
- zastrešenie komplet mzdovej agendy
Medzi seba do tímu hľadáme nového kolegu, ktorý ovláda financie, podvojné účtovníctvo a zároveň sa rozumie manažérskemu účtovníctvu a rozpočtovníctvu.

Čo Ti vieme ponúknuť?
- stabilné zázemie v rozrastajúcej sa spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu

pozri si naše video - robíme ľudí šťastnými

Ak si sa ešte nerozhodol, tak sa príď pozrieť na ktorúkoľvek z našich otvorených prevádzok. Keď vieš, že chceš pre nás pracovať tak nám pošli svoje CV .
Kontaktná osoba je uvedená nižšie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
OMEGA - Pokročilý

- predchádzajúca prax na pozícií senior účtovníka minimálne 3-5 rokov v stredne veľkej spoločnosti
- výborná znalosť slovenských účtovných a daňových zákonov
- komunikatívny
- samostatný a precízny
- schopný samostatne riešiť vzniknuté problémy

Spoločnosť vlastní viacero gastro prevádzok na Slovensku a v Čechách.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3242352  Dátum zverejnenia: 20.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nadštandardný