Senior HR manager pre Mondieu

MONDIEU GROUP s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš byť súčasťou úspešného formátu siete Mondieu, ktorej sa darí a otvára svoje nové prevádzky nielen v Bratislave, na východe Slovenska ale aj v zahraničí? Chceš s nami vyberať tých najlepších ľudí, ktorí nám pomôžu rásť?

Ako si predstavujeme našu spoluprácu?
* dáme ti priestor na sebarealizáciu a ty budeš zodpovedať za výber ľudí
* budeš kontrolovať podklady pre mzdové oddelenie
* v tvojich rukách bude budovanie firemnej kultúry ktorou žijú všetci naši kolegovia
* zastrešenie onboarding procesu
* tiež budeš dozerať a kontrolovať HR budgety
* riadiť plán vzdelávacích aktivít zamestnancov
* budeš nastavovať politiku spoločnosti
* tvoriť systém benefitov, interných smerníc

Čo ti za to ponúkneme my?
*stabilné zázemie v rozrastajúcej sa spoločnosti
*priestor na sebarealizáciu a uplatnenie svojho know-how

Informácie o výberovom konaní

Pozícia je zástup počas materskej dovolenky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Ako zistíš, že si Mondieu pozitív človek s potenciálom stať sa našim kolegom/kolegyňou?
*hľadáme seniorného kolegu s dlhoročnou praxou, ktorého HR naozaj baví
*tvoja práca nie je len tvojou prácou, je to jednoducho tvoj životný štýl
*máš veľa skúseností s výberom ľudí
*si stotožnený s konceptom Mondieu a dokonca cítiš, že ťa vie pri tvojej kreatívnej práci silno inšpirovať
*je pre teba dôležité vedieť, čo sa od teba očakáva, ale nepotrebuješ viesť „za ručičku“
*máš skúsenosti s personalistikou a vieš urobiť "cesťák"
* si prirodzená autorita, pretože budeš viesť malý tím

Spoločnosť vlastní viacero gastro prevádzok na Slovensku a v Čechách.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3177057  Dátum zverejnenia: 9.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou