Technicko-administratívny pracovník/pracovníčka (pre dcérsku spoločnosť Slovpaper Recycling s.r.o.)

Mondi SCP, a.s.

Miesto práce
Ružomberok
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za fakturáciu a účtovanie dokladov
  • Evidencia prijatých a vystavených faktúr a pokladničných dokladov, kontrola nezaplatených faktúr / položiek
  • Účtovanie cestovných nákladov a následná kontrola účtov, čistenie účtov
  • Podpora pri vypracovávaní mesačnej, kvartálnej a ročnej závierky, spoluúčasť / podpora pri auditoch
  • Zabezpečenie efektívneho nákupu a predaja, koordinácia nákupných a predajných operácií
  • Riešenie obchodných prípadov (objednávky, skladové hospodárstvo, zabezpečenie prepráv, riešenie reklamácií),
  • Organizácia dopravy tovaru, plánovanie dodávok tovaru
  • Vedenie agendy obchodných prípadov, riadenie tovarových zásob a skladového hospodárstva
  • Realizácia dodávateľských a odberateľských objednávok, evidencia a kontrola došlých, vystavovanie odberateľských faktúr
  • Komunikácia a udržiavanie vzťahov s dodávateľmi a odberateľmi
  • Archivácia dokladov, administratívne činnosti a asistentské práce finančnému riaditeľovi

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000 EUR + bonusy

Grow
  • Svet príležitostí priamo vo vašom meste
  • Ponúkame príležitosti na rozvoj počas celej vašej kariéry
  • Odmeňujeme vynikajúci výkon

Create
  • Staňte sa súčasťou našej vízie a prispievajte k lepšiemu svetu
  • Pracujte v technicky vyspelom a digitálne dostupnom prostredí
  • Zapojte sa do náročných projektov, ktoré vás posunú vpred

Inspire
  • Užívajte si vynikajúce benefity
  • Pripojte sa k dynamickej firemnej kultúre založenej na vzájomnej podpore
  • Vytvorte si rovnováhu medzi prácou a voľným časom
  • Vaša bezpečnosť a pohoda sú našou prioritou

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomický smer (financie, účtovníctvo)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Fakturácia - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Znalosť účtovníctva a dobré ekonomické znalosti
  • Znalosť skladových, prípadne účtovných programov výhodou
  • Samostatnosť, schopnosť samostatne riešiť delegované úlohy
  • Schopnosť pracovať pod časovým tlakom a dodržiavať termíny
  • Aktívny prístup k práci, samostatnosť, zodpovednosť

Sme Mondi SCP, a.s. Ružomberok. Sme najväčším spracovateľom dreva a najväčším výrobcom buničiny a papiera na Slovensku. Denne dávame vysokú pridanú hodnotu našej domácej obnoviteľnej surovine – drevu.

V meste Ružomberok udržujeme silné korene papierenskej výroby už 135 rokov. Zamestnávame priamo 1200 zamestnancov a ďalších 6000 ľudí v dodávateľskom reťazci po celom Slovensku. Kvalitu toho, čo robíme, dokazujú ocenenia od najlepšieho zamestnávateľa, cez životné prostredie, bezpečnosť, efektivitu, či riadenie dodávateľského reťazca.

Práca v Mondi SCP je spojená s tými najmodernejšími technológiami. Každoročné investície prinášajú inovatívne technológie v praxi od energetickej efektívnosti cez nový regeneračný kotol, po modernizáciu celulózky a výstavbu najnovšieho stroja na kartónový papier s bielym povrchom, ktorý bude spracovávať recyklovaný papier. K tomu potrebujeme rovnako kvalitných ľudí. Spolupracujeme so školami od základného stupňa cez stredné odborné školy až po spoluprácu s technickými univerzitami a hľadáme novú generáciu celulózárov a papierárov pripravených na priemysel zajtrajška.

Ako významný zamestnávateľ a podnik v regióne Liptova silno podporujeme komunitný život cez náš rozsiahly program firemnej spoločenskej zodpovednosti. Dávame veľký dôraz na to, aby každý z našich kolegov mal priestor pre bezpečnú prácu, profesijný rast a našiel vo svojej práci svoje vnútorné naplnenie.

Máloktorá priemyselná firma na svete sa môže tešiť z takej dlhej tradície a zároveň vynikajúcej kondície, ktorá je základným predpokladom úspechu v budúcnosti, ako je Mondi SCP, a. s..

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Tatranská cesta 3
034 17 Ružomberok

Kontakt

Kontaktná osoba: Alena Podolcová
E-mail: poslať životopis
ID: 3779465   Dátum zverejnenia: 4.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 EUR + bonusy