Warehouse Shift Leader

Miesto práce
Račianska 44, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 450 - 1 780 EUR/mesiacod 6,80€/hod na základe skúseností kandidáta + 15 % odmeny z hodinovej sadzby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si zodpovedný, máš skladové procesy v malíčku, a rád nad nimi dohliadaš? Chceš cítiť vôňu čokolády na každom rohu a dokážeš osladiť atmosféru sebe aj svojmu tímu? V tom prípade, neváhaj a pridaj sa k nám!

Tvojou náplňou práce bude:
  • Kooperácia s tímlídrom
  • Zodpovednosť za vizuálnu kontrolu skladov, skladovacie podmienky, bezpečnosť a disciplínu na pracovisku
  • Príjem a výdaj materiálu
  • Vedenie príslušnej skladovej evidencie (Word, Excel)
  • Organizácia a motivácia tímu
  • Záskok v prípade výpadku člena tímu

Pravidelné platové navýšenia na ročnej báze na základe vašej výkonnosti
Osobné odmeny do výšky 13 % na mesačnej báze!
Doplnkové dôchodkové sporenie
Platené voľno (narodení dieťaťa, svadba atď.)
Príspevok pri práceneschopnosti
Elektronická stravovacia karta
Zadarmo nápoje a firemné produkty na pracovisku
Firemné produkty so zľavou (tzv. deputát a zlom) pre potešenie vašej rodiny a priateľov
Príspevok na voľnočasové aktivity (šport, relax, kultúra, cestovanie atď.) prostredníctvom poukážok
Podniková posilňovňa
Príspevok pri svadbe, narodení dieťaťa a odchode do dôchodku
Životné poistenie
Poistenie pre prípad dlhodobej pracovnej neschopnosti a závažných ochorení
Odmeny pri pracovných jubileách
Firemné večierky a tímové podujatia
Medzinárodné prostredie a kariérny rast
Vzdelávacie a rozvojové príležitosti

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Mondelez International, závod Figaro bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárske, technické

Skúsenosti s vedením tímu (podmienka)
Platné osvedčenie na VZV
Práca s PC (Word, Excel)
Skúsenosti z výrobného procesu a skladu
Ochota pracovať na zmeny
Zodpovednosť
Samostatnosť
Ochota učiť sa nové veci

Mondelēz International je jedna z najväčších svetových spoločností vyrábajúcich potraviny. Našim snom je vytvárať lahodné momenty, radosti vo všetkom, čo robíme. Viac ako 100 000 zamestnancov pomáha realizovať tento sen vyrábaním a prezentovaním skvelého jedla, nápojov a sladkých čokoládových poroduktov pre našich zákazníkov v približne 165 krajinách po celom svete.

Na Slovensku máme náš výrobný závod Figaro s dlhoročnou tradíciou vo výrobe čokoládových praliniek, bonbónov, a iných čokoládových produktov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tomáš Hricišín
E-mail: poslať životopis
ID: 4389755  Dátum zverejnenia: 5.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac