Mechanik - Údržbár

Miesto práce
Račianska 44, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 600 - 2 000 EUR/mesiacod 8,50€/hod (finálna suma záleží na skúsenostiach kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si odborníkom v oblasti strojných zariadení? Vieš nájsť každú chybu v stroji a efektívne riešiť odstránenie porúch? V tom prípade si na správnom mieste.

Tvojou primárnou náplňou práce bude:

• Odstraňovanie vzniknutých porúch v čo najkratšom čase, údržba na pridelenom úseku, odstraňovanie revíznych porúch a vytypovanie potrebných náhradných dielov
• Vypracovávanie systému preventívnej údržby, plánovanie preventívnej údržby a technická diagnostika strojov
• vykonávanie údržby na strojných zariadeniach s cieľom zabezpečenia ich funkčnosti na pridelenom úseku
• Vykonávanie pravidelnej kontroly/diagnostiky jednotlivých zariadení podľa kontrolného plánu
• Spolupráca pri revíziách, termovíziách a odstraňovaní zistených nedostatkov na pridelenom úseku
• Sledovanie KPI liniek a pravidelné aktualizovanie technických záznamov v module SAP
• Komunikácia s dodávateľmi a externými firmami pri realizácii opráv, pripomienkovanie projektovej dokumentácie pri realizácii projektov
• Spolupodieľanie sa pri zavádzaní a používaní nástrojov IL6S

Pracovný čas od 06:00 do 14:00 hod. (pondelok - piatok)

Pravidelné platové navýšenia na ročnej báze na základe vašej výkonnosti
Doplnkové dôchodkové sporenie
Platené voľno (narodení dieťaťa, svadba atď.)
Príspevok pri práceneschopnosti
Elektronická stravovacia karta
Zadarmo nápoje a firemné produkty na pracovisku
Firemné produkty so zľavou (tzv. deputát a zlom) pre potešenie vašej rodiny a priateľov
Príspevok na voľnočasové aktivity (šport, relax, kultúra, cestovanie atď.) prostredníctvom poukážok
Podniková posilňovňa
Príspevok pri svadbe, narodení dieťaťa a odchode do dôchodku
Životné poistenie
Poistenie pre prípad dlhodobej pracovnej neschopnosti a závažných ochorení
Odmeny pri pracovných jubileách
Firemné večierky a tímové podujatia
Medzinárodné prostredie a kariérny rast
Vzdelávacie a rozvojové príležitosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

3

• Pracovné skúsenosti so strojnými zariadeniami
• Skúsenosti z výrobného a potravinárskeho priemyslu výhodou
• Pokročilé technické znalosti strojov a zariadení
• Manuálna zručnosť a bezproblémové čítanie dokumentácie
• Efektívna komunikácia a riešenie problémových situácií
• Chuť učiť sa nové veci
• Samostatnosť
• Anglický jazyk - vítaný

Mondelēz International je jedna z najväčších svetových spoločností vyrábajúcich potraviny. Našim snom je vytvárať lahodné momenty, radosti vo všetkom, čo robíme. Viac ako 100 000 zamestnancov pomáha realizovať tento sen vyrábaním a prezentovaním skvelého jedla, nápojov a sladkých čokoládových poroduktov pre našich zákazníkov v približne 165 krajinách po celom svete.

Na Slovensku máme náš výrobný závod Figaro s dlhoročnou tradíciou vo výrobe čokoládových praliniek, bonbónov, a iných čokoládových produktov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tomáš Hricišín
E-mail: poslať životopis
ID: 4177067  Dátum zverejnenia: 5.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac