Management Trainee

Miesto práce
Račianska 44, Bratislava
Termín nástupu
Hneď
2 000 EUR/mesiacFinálna ponuka je na základe skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1.) krok Trojité ÁNO
Máš záujem naštartovať kariéru v nadnárodnej potravinárskej spoločnosti a zaujímajú ťa novodobé výrobné technológie a ich automatizácia? Máš záujem byť súčasťou tímu, ktorý vstúpi do Industry 4.0 v plnom nasadení ? Pojmy ako projektové riadenie a prezentačné zručnosti ti nie sú cudzie a slovo NEDÁ SA nie je v tvojom slovníku?

Pokiaľ si si na všetky otázky odpovedal ÁNO, si na správnej ceste dostať sa do druhého kroku.

2.) krok
Tu sa dozvieš pracovnú náplň a zaujímavé projekty na ktorých budeš môcť pracovať na základe tvojich motivujúcich odpovedí vyššie.

  • Úzka spolupráca s vedúcimi pracovníkmi v oblasti plnenia cieľov a udržania stability výrobného procesu a dodržiavania pravidiel a noriem
  • Pochopenie a analýza procesu strát vo výrobnom procese a príprava nápravných opatrení a systémov na ich odstránenie
  • Vedenie projektového tímu v oblasti lean manažmentu a zodpovednosť za agendu a napĺnenie cieľov
  • Koordinácia a vedenie rôznych činností spojených s inými tímami vrámci Lean manažmentu
  • Každodenná podpora v oblasti bezpečnosti práce a produktov, motivácia a povzbudenie pracovníkov k dosiahnutiu stanoveného cieľa
  • Rotácia medzi oddeleniami za účelom vychovania ďalšej úrovne manažmentu

Vedel by si sa v tejto roli predstaviť? V tom prípade môžeš postúpiť do 3. finálneho kroku dozvedieť sa čo ti ponúkame a zaslať nám tvoj životopis. :) Držíme ti palce

Motivujúce platové ohodnotenie
Ročný bonus možný až do výšky ďalšieho platu
Pravidelené platové navýšenia na ročnej báze
Deputát v hodnote 16,60 € na mesačnej báze (prídel čokoládových výrobkov podľa vlastného uváženia)
Zlom (zvýhodnený nákup čokoládových výrobkov)
Stravné formou elektronickej stravovacej karty v hodnote 3,83 € / deň
Periodické zdravotné prehliadky hradené zamestnávateľom
Relax centrum v priestoroch firmy
Osobný a kariérny rast
Príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa
Doplnkové dôchodkové sporenie od 2 - 4 %
Životné poistenie
Darčekové poukážky na mesačnej báze
Odmeny pri pracovných jubileách
Odmena pri životnom jubileu

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Mondelez International, závod Figaro bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

mechanical, chemical, electrical, food technology

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

business development, continuous improvement, projektové riadenie (menší tím ľudí)

Počet rokov praxe

3

  • Silné komunikačné zručnosti, coaching a vedenie ľudí
  • Aktívna znalosť Anglického jazyka
  • Schopnosť učiť sa, analyzovať a riešiť problémy
  • Logické myslenie, orientácia na výsledky, schopnosť viesť a riadiť zmeny a výzvy
  • Schopnosť prispôsobovať sa zmenám
  • Schopnosť motivovať iných

Mondelēz International je jedna z najväčších svetových spoločností vyrábajúcich potraviny. Našim snom je vytvárať lahodné momenty, radosti vo všetkom, čo robíme. Viac ako 100 000 zamestnancov pomáha realizovať tento sen vyrábaním a prezentovaním skvelého jedla, nápojov a sladkých čokoládových poroduktov pre našich zákazníkov v približne 165 krajinách po celom svete.

Na Slovensku máme náš výrobný závod Figaro s dlhoročnou tradíciou vo výrobe čokoládových praliniek, bonbónov, a iných čokoládových produktov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tomáš Hricišin
E-mail: poslať životopis
ID: 4049550  Dátum zverejnenia: 28.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac