Do závodu Figaro hľadáme referenta skladov

Miesto práce
Račianska 44, Bratislava
Termín nástupu
Hneď
Mzdové podmienky (brutto)
5,6 EUR/hod.+ 10 % odmeny z hodinovej mzdy ku každej hodine. Finálna ponuka je na základe skúseností kandidáta. Priemerný mesačný zárobok 1200 € brutto vrátane príplatkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je skladové hospodárstvo tvoja silná stránka a dokážeš na počítači spracovať hocijaký príjem a výdaj bez mihnutia oka? Cítiš sa v sklade ako doma poprípade máš skúsenosti aj s prácou na VZV a nemáš problém zaskočiť kolegu na zmene? Tak neváhaj a rozbehni svoju kariéru u nás vo Figare!!! Práca je v 4 zmennom režíme (12 hod. zmeny =2 dni ranné,2 dni nočné, 4 dni voľno)

Tvojou pracovnou náplňou by bola:
  • Práca s MS Office (Outlok, Excel, Word), SAP, BIN systém -mamažment skladov
  • emailová a telefonická komunikácia s predákmi, plánovačmi, laboratoriom
  • komunikácia s dodávateľmi ( základné poučenia bezpečnosť, hygiena)
  • spracovanie požiadavky, excelovský formulár,
  • systemový príjem/výdaj
  • spracovavanie prepravných dokumentov ( dodacie listy, CMR, certifikaty….)
  • reklamácie – (dokumentácia, spísanie, nahlásenie)
  • evidencia – (zapisovanie alebo jednoduché prepočty na plánovanie prijmov, práca s excelom)
  • kontrola vzoriek
  • potvrdzovanie výkladkových okien
  • systemové inventúry
  • Jazda na VZV a NZV v prípade nočných zmien a víkendov

Motivujúce platové ohodnotenie
Pravidelné ročné navyšovania miezd
Zamestnanecké zľavy na nákup čokoládových výrobkov
Deputát (výber cukroviniek v určitej finančnej hodnote 16,60 €)
Periodické zdravotné prehliadky plne hradené zamestnávateľom
Stravné v hodnote 3,83 €
Osobný a kariérny rast
Darčekové poukážky na mesačnej báze
Relax centrum v priestoroch firmy
Odmeny pri pracovných a životných jubileách, svadbách a pod.
A mnoho ďalšieho

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Mondelez International, závod Figaro bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Ideálne potravinársky/cukrársky smer ale obmedzenia sa nekladú :)

Práca s PC (word, excel, SAP)
Skúsenosti so skladovým hospodárstvom
Skúsenosti s VZV a NZV (veľkou výhodou)
Samostatnosť
Ochota učiť sa nové veci
Ochota pracovať aj vo vonkajších priestoroch budovy

Mondelez International, Inc. empowers people to snack right in over 160 countries around the world. We’re leading the future of snacking with iconic brands such as Oreo, belVita and LU biscuits; Cadbury Dairy Milk, Milka and Toblerone chocolate; Sour Patch Kids candy and Trident gum. Our 90,000+ colleagues around the world are key to the success of our business. Great people and great brands. That’s who we are.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mondelez SR Production s.r.o.
Račianska 44
832 42 Bratislava
ID: 3764283  Dátum zverejnenia: 17.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 5,6 EUR/hod.