5,6 - 6,3 EUR/hod.

Do závodu Figaro hľadáme referenta skladov

Miesto práce
Račianska 44, Bratislava
Termín nástupu
Hneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je skladové hospodárstvo tvoja silná stránka a dokážeš na počítači spracovať hocijaký príjem a výdaj bez mihnutia oka? Cítiš sa v sklade ako doma a nemáš problém zaskočiť kolegu na zmene? Tak neváhaj a rozbehni svoju kariéru u nás vo Figare!!!

Tvojou pracovnou náplňou by bola:
  • Práca s MS Office (Outlok, Excel, Word), SAP, BIN systém -mamažment skladov
  • emailová a telefonická komunikácia s predákmi, plánovačmi, laboratoriom
  • komunikácia s dodávateľmi ( základné poučenia bezpečnosť, hygiena)
  • spracovanie požiadavky, excelovský formulár,
  • systemový príjem/výdaj
  • spracovavanie prepravných dokumentov ( dodacie listy, CMR, certifikaty….)
  • reklamácie – (dokumentácia, spísanie, nahlásenie)
  • evidencia – (zapisovanie alebo jednoduché prepočty na plánovanie prijmov, práca s excelom)
  • kontrola vzoriek
  • potvrdzovanie výkladkových okien
  • systemové inventúry

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Od 5,60 € + 10% prémie z hodinovej sadzby (Finálna ponuka závisí od skúseností)

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Mondelez International, závod Figaro bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Ideálne potravinársky/cukrársky smer ale obmedzenia sa nekladú :)

Práca s PC (word, excel, SAP)
Skúsenosti so skladovým hospodárstvom
Skúsenosti s VZV a NZV (veľkou výhodou)
Samostatnosť
Ochota učiť sa nové veci
Ochota pracovať aj vo vonkajších priestoroch budovy

Mondelez International je najväčší potravinársky výrobca na Slovensku,
druhá najväčšia potravinárska spoločnosť na svete.

Na Slovensku máme náš výrobný závod Figaro s viac ako 120 ročnou tradíciou.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mondelez SR Production s.r.o.
Račianska 44
832 42 Bratislava
ID: 3764283   Dátum zverejnenia: 27.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 5,60 € + 10% prémie z hodinovej sadzby (Finálna ponuka závisí od skúseností)