Do závodu Figaro hľadáme Čoko Team Leadra do výroby!

Miesto práce
Račianska 44, Bratislava
Termín nástupu
hneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1500 € (finálna ponuka je na základe skúsenosti)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímaš sa o výrobný proces, máš rad vôňu čokolády a vieš si zorganizovať tím ľudí? Vieš vytvoriť vlastnú kultúru v tíme a vieš sa dorozumieť v Anglickom jazyku? V tom prípade si na správnom mieste rozbehnúť kariéru v čokoládovom závode FIGARO :)

Tvojou náplňou práce by bolo:

  • Vedenie tímu výrobnej linky (približne 15 až 40 ľudí kmeňoví aj agentúrni pracovníci)
  • Riadenie príslušných procesov výroby s dôrazom na bezpečnosť, kvalitu produktu a plánovaný objem výroby
  • Podpora pri implementácii nových postupov, produktov a technológii na linke
  • Práca s PC, (excel, interné systémy)

•Pravidelené platové navýšenia na ročnej báze
•Pracovná doba od pondelka do piatka
•Deputát v hodnote 16,60 € na mesačnej báze
•Zlom (zvýhodnený nákup čokoládových výrobkov)
•Stravné v hodnote 3,83 €
•Periodické zdravotné prehliadky hradené zamestnávateľom
•Relax centrum v priestoroch firmy
•Osobný a kariérny rast
•Príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa
•Doplnkové dôchodkové sporenie od 2 - 4 %
•Životné poistenie
•Darčekové poukážky na mesačnej báze
•Odmeny pri pracovných jubileách
•Odmena pri životnom jubileu
•Dovolenka nad rámec zákona

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ideálne potravinársky/cukrársky smer ale obmedzenia sa nekladú :)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Skúsenosti s vedením tímu vo výrobe (prax aspoň 2 roky)
Komunikácia v Anglickom jazyku min. úroveň B2
Organizácia práce
Multitasking
Práca s PC (excel,powerpoint)
Schopnosť odolávať práci pod stresom

Mondelēz International je jedna z najväčších svetových spoločností vyrábajúcich potraviny. Našim snom je vytvárať lahodné momenty, radosti vo všetkom, čo robíme. Viac ako 100 000 zamestnancov pomáha realizovať tento sen vyrábaním a prezentovaním skvelého jedla, nápojov a sladkých čokoládových poroduktov pre našich zákazníkov v približne 165 krajinách po celom svete.

Na Slovensku máme náš výrobný závod Figaro s dlhoročnou tradíciou vo výrobe čokoládových praliniek, bonbónov, a iných čokoládových produktov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 3720034  Dátum zverejnenia: 27.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1500 € (finálna ponuka je na základe skúsenosti)