Pozor! Hľadá sa Lean six Sigma Coordinátor pre závod Figaro!!

Miesto práce
Račianska 44, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš spoznať výrobný proces tej najlepšej čokolády akú v Bratislave nájdeš ? :) Vieš komunikovať s ľudmi, podporovať ich a pomocou zavádzania novej kultúry im uľahčiť aj prácu? Nie je ti práca s excelom cudzia? V tom prípade si na správnom mieste rozbehnúť tu správnu čokoládovú kariéru u nás vo Figare :)

Tvojou pracovnou náplňou bude:

  • Vybudovanie kultúry nulových strát na výrobných linkách
  • Identifikácie strát a ich trvalé odstránenie pomocou rôznych nástrojov IL6S (5S, Kaizen, SMED, Tag, RCA)
  • Podpora tím lídrov pri zavádzaní metodiky IL6S podľa stanoveného plánu
  • Podpora pri zavádzaní nových výrobkov
  • Mesačné vyhodnotenie výsledkov ( bezpečnosť, kvalita, náklady, plnenie plánu, udržateľnosť, morálka) - grafické spracovanie
  • Práca s ľuďmi

Pracuje sa od pondelka do piatka v štandardnom pracovnom čase.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1200 EUR (finálna ponuka je na základe skúseností)

Motivujúce platové ohodnotenie
Pravidelné ročné navyšovania miezd
Zamestnanecké zľavy na nákup čokoládových výrobkov
Deputát (výber cukroviniek vo finančnej hodnote 16,60 €)
Periodické zdravotné prehliadky plne hradené zamestnávateľom
Fit Centrum v priestoroch firmy
Stravné v hodnote 3,83 €
Osobný a kariérny rast
Darčekové poukážky na mesačnej báze
Odmeny pri pracovných a životných jubileách, svadbách a pod.
A mnoho ďalšieho.

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Mondelez International, závod Figaro bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické, potravinárske, ale medze sa samozrejme nekladú :)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
Znalosť výrobných technológií výhodou
PC zručnosti - Office, Excel - štatistika, kontingenčné tabuľky, Minitab - výhodou
Organizačné zručnosti
Flexibilita
Ochota učiť sa nové veci
Multitasking, komunikatívnosť
Profesionálne vystupovanie

Mondelez International je najväčší potravinársky výrobca na Slovensku,
druhá najväčšia potravinárska spoločnosť na svete.

Na Slovensku máme náš výrobný závod Figaro s viac ako 120 ročnou tradíciou.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mondelez SR Production s.r.o.
Račianska 44
832 42 Bratislava
ID: 3709370   Dátum zverejnenia: 9.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1200 EUR (finálna ponuka je na základe skúseností)