Operátor energetických zariadení - Náborový bonus 500 €

Miesto práce
Račianska 44, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 450 - 1 750 EUR/mesiacOd 6,90€/hod + 15% prémie z hodinovej sadzby,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcel by si sa vzdelávať v oblasti energetiky a byť súčasťou stabilného tímu ľudí, od ktorých sa môžeš veľa naučiť? V tom prípade si na správnom mieste :)

Tvojou pracovnou náplňou bude:
• Obsluha parnej a teplovodnej kotolne, čpavkovej strojovne chladenia
• Obsluha stanice tlakového vzduchu a čistiarne odpadových vôd, vedenie záznamov vyplývajúcich z prevádzky
• Vykonávanie preventívnej údržby, základných opráv a výmeny dielov
• Koordinácia externých firiem v rámci činností
• Implementácia IL6S, odstraňovanie nálezov, vypracovanie a realizácia zlepšení, dodržiavanie poriadku na pracovisku (5S)

• Motivujúce platové ohodnotenie
• Osobné odmeny do výšky 15 % na mesačnej báze
• Pravidelné platové navýšenia na ročnej báze
• Životné poistenie
• Doplnkové dôchodkové sporenie od 2 - 4 %
• Balíček produktov v hodnote 16,60 € na mesačnej báze
• Zvýhodnený nákup čokoládových výrobkov
• Ticket Restaurant karta
• Pravidelné komplexné zdravotné prehliadky hradené zamestnávateľom
• Relax centrum v priestoroch firmy
• Osobný a kariérny rast
• Príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa
• Darčekové poukážky na mesačnej báze
• Odmeny pri pracovných jubileách
• Odmena pri životnom jubileu

A mnoho ďalšieho. Chceš sa dozvedieť viac? Všetko potrebné ti objasníme v telefonickom rozhovore.

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Mondelez International (závod Figaro) bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Energetika, strojárstvo výhodou, nie je podmienka ak máš technické myslenie v krvi a vieš samostatne rozmýšľať

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Technické myslenie
Schopnosť samostatne sa rozhodovať
Ochota učiť sa nové veci za pochodu
Manuálna zručnosť (§22 samostatný elektrotechnik výhodou)
Tímový hráč

• Odborná spôsobilosť v zmysle vyhlášky č. 508/2009
na obsluhu:
  • parných kotlov
  • kvapalinových kotlov
  • plynových zariadení sk. Ai (chladenie, mrazenie)
  • odborná spôsobilosť na obsluhu tlakových nádob stabilných sk. Ab
  • odborná spôsobilosť na obsluhu plynových zariadení sk. B (rozvody plynu a znižovanie tlaku)

• Ochota pracovať na zmeny v nepretržitej prevádzke (12 hodinový zmenový režim)
• Znalosť práce s PC (Excel, SAP výhodou)
• Orientácia v problematike vykurovania a chladenia (vítaná)
• Znalosť anglického jazyka výhodou
(nie podmienkou!!)

Mondelēz International je jedna z najväčších svetových spoločností vyrábajúcich potraviny. Našim snom je vytvárať lahodné momenty, radosti vo všetkom, čo robíme. Viac ako 100 000 zamestnancov pomáha realizovať tento sen vyrábaním a prezentovaním skvelého jedla, nápojov a sladkých čokoládových poroduktov pre našich zákazníkov v približne 165 krajinách po celom svete.

Na Slovensku máme náš výrobný závod Figaro s dlhoročnou tradíciou vo výrobe čokoládových praliniek, bonbónov, a iných čokoládových produktov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tomáš Hricišin
E-mail: poslať životopis
ID: 3489042  Dátum zverejnenia: 2.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac