Voľné miesta

Nemáš ešte brigádu na leto? alebo si absolvent a hľadáš TPP? Poď k nám do FIGARA na pozíciu Intercompany Business Project Leadra)!!!

Miesto práce

Račianska 44, Bratislava

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

v prípade Part Time 5€/hod, v prípade TPP od 1330

Termín nástupu

01.06.2018

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímaš sa o výrobu čokolády a vieš komunikovať aktívne v anglickom jazyku? Chcel by si sprevádzať záhraničné návštevy/klientov po výrobe a zlepšovať sa v odbornej komunikácii v cudzom jazyku? Slová technika výroby ti nie sú cudzie a odvážiš sa o nich rozprávať pred klientmi? V tom prípade si na správnom mieste :) Hľadáme človeka aj na TPP aj na Part time job všetko záleží od tvojej dostupnosti.

Čo by ťa u nás čakalo?
  • Kontakt so zahraničnými partnermi obchodných jednotiek o nových produktoch
  • Spolupráca v oblasti rozvoja, spustenia výroby a propagačných aktivít
  • Podieľanie sa na hodnotení testov a ich výsledkov s novými surovinami a obalovými materiálmi
  • Vyhodnocovanie realizovateľnosti projektu a vplyvu na kapacitu, počet zamestnancov a ďalšie faktory
  • Spolupráca a komunikácia s dodávateľmi počas procesov implementácie vývoja
  • Podpora komercionalizácie nových produktov a procesov

Pracovná náplň je pestrá a nikdy sa nestane aby si sa nudil pretože vždy zažiješ niečo nové :)

• Pravidelené platové navýšenia na ročnej báze
• Osobný a kariérny rast
• Deputát v hodnote 16,60 € na mesačnej báze
• Zlom (zvýhodnený nákup čokoládových výrobkov)
• Stravné lístky v hodnote 3,60 €
• Pravidelné komplexné zdravotné prehliadky hradené zamestnávateľom
• Relax centrum v priestoroch firmy
• Príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa
• Doplnkové dôchodkové sporenie od 2 - 4 %
• Životné poistenie
• Darčekové poukážky na mesačnej báze
• Odmeny pri pracovných jubileách
• Odmena pri životnom jubileu

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku a anglickom jazyku. Spoločnosť Mondelez Figaro bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov.
Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technológie, Chemia, Potravinárstvo, Výroba

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Anglický jazyk aktívne slovom aj písmom (podmienka)
Znalosť výrobných technológií (veľkou výhodou)
PC zručnosti (Office - Excel, PowerPoint)
Organizačné zručnosti
Multitasking
Komunikatívnosť
Profesionálne vystupovanie

Mondelez International je najväčší potravinársky výrobca na Slovensku,
druhá najväčšia potravinárska spoločnosť na svete.

Na Slovensku máme náš výrobný závod Figaro s viac ako 120 ročnou tradíciou.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mondelez SR Production s.r.o.
Račianska 44
832 42 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tomáš Hricišin
E-mail: poslať životopis
ID: 3391845   Dátum zverejnenia: 16.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   v prípade Part Time 5€/hod, v prípade TPP od 1330