Voľné miesta

Hľadáme do čokoládovej rýchlej roty manipulanta s motorovým vozíkom!

Miesto práce

Račianska 44, Bratislava

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Dohodou

Termín nástupu

Hneď

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho čokoladového tímu hľadáme človeka na pozíciu manipulanta s motorovým vozíkom ktorý je rýchly ako blesk a chôdza a logistika/organizovanie mu nerobí problém.

Primárna náplň práce:
• Obsluha dopravných pásov ROTZINGER a koncového odoberania
• Obsluha stohovacej stanice tácok
• Obsluha baliacich strojov BOSCH a podružích dopravníkov
• Obsluha mobilného zásobníku a zásobníkov Hoyer
• Obsluha ovinovacej stanice, jej váhy, strečovanie a odvoz paliet na dopravník, výmena
fólie
• Obsluha vysokozdvižných vozíkov, elektrických aj manuálnych a iných schválených
vozíkov vo výrobe a ich nabíjanie
• Obsluha kávomatu a zásobníkov na vodu
• Obsluha vzduchových pištolí
• Správne použitie rebríkov, statických a mobilných plošín
• Obsluha drobného náradia /maticové kľúče, skrutkovače, kliešte, nožíky, nožnice,.../
• Obsluha vodného tlakového čističa, vysávača, ostrekovej vody a parného čističa
• Obsluha PC a ostatnej výpočtovej techniky
• Obsluha olepovacích strojov na balení
• Obsluha automatického výťahu
• Použitie predlžovacích káblov
• Správna manipulácia a použitie drevených a plastových paliet
• Odoberanie výrobkov na podložky a odoberanie podložiek s výrobkami
• Vybúchavanie nevyklepnutých foriem
• Nakladanie foriem

Je nutné mať platný preukaz na obsluhu motorových vozíkov a potravinársky preukaz.

Motivujúce platové ohodnotenie
Zamestnanecké zľavy na nákup čokoládových výrobkov
Stravné lístky
Osobný a kariérny rast
Darčekové poukážky na mesačnej báze
Odmeny pri pracovných a životných jubileách
A mnoho ďalšieho. Chceš sa dozvedieť viac? Všetko potrebné ti objasníme v telefonickom rozhovore.

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Mondelez Figaro bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Skúsenosti s motorovým vozíkom
Ochota učiť sa nové veci
Organizačné schopnosti
Zodpovednosť

Mondelez International je najväčší potravinársky výrobca na Slovensku,
druhá najväčšia potravinárska spoločnosť na svete.

Na Slovensku máme náš výrobný závod Figaro s viac ako 120 ročnou tradíciou.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mondelez SR Production s.r.o.
Račianska 44
832 42 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tomáš Hricišin
E-mail: poslať životopis
ID: 3358984   Dátum zverejnenia: 18.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Dohodou