Voľné miesta

Oznam! Hľadá sa Baliaci Guru & Strojník Balenia do Čokoládovne FIGARO

Miesto práce

Račianska 44, Bratislava

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Od 4,60€/hod (hodinová sadzba je tvorená pevným súčtom základnej zložky 3,50€ a dalšími zložkami mzdy vo výške 1,10 €) + 10% prémie z hodinovej sadzby

Termín nástupu

Hneď

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcel by si pôsobiť vo výrobnom procese čokolády a cukroviniek, ktoré majú všetci tak radi? Chcel by si naštartovať svoju kariéru v potravinárskej výrobnej sfére z ktorej si aj niečo sladké odnesieš? Tak neváhaj a čítaj ďalej...

Tvojou primárnou náplňou práce by bolo:

  • Podieľať sa na výrobnej činnosti s tímom danej linky
  • Komunikácia s predákom a strojníkom balenia z preberanej zmeny
  • Obsluha strojov na baliacom úseku linky – nastavovanie parametrov a ich
zaznamenávanie
  • Príprava a výmena kotúčov obalu, kontrola správnosti obalov
  • Manipulácia so zlomom a sanitačným odpadom
  • Kontrola výrobku – odoberanie vzoriek, vizuálna kontrola linky, váženie a kontrola
hmotnosti výrobku
  • Zodpovednosť za kvalitu výrobkov
  • Absolvovanie školení ktoré rozšíria vaše skúsenosti

• Priemerný mesačný zárobok od 700 € v čistom
• Pravidelené platové navýšenia na ročnej báze
• Deputát v hodnote 16,60 € na mesačnej báze
• Zlom (zvýhodnený nákup čokoládových výrobkov)
• Stravné lístky v hodnote 3,60 €
• Periodické zdravotné prehliadky hradené zamestnávateľom
• Relax centrum v priestoroch firmy
• Osobný a kariérny rast
• Príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa
• Doplnkové dôchodkové sporenie od 2 - 4 %
• Životné poistenie
• Darčekové poukážky na mesačnej báze
• Odmeny pri pracovných jubileách
• Odmena pri životnom jubileu

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Mondelez International, závod Figaro bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Ideálne potravinársky/cukrársky smer ale obmedzenia sa nekladú :)

Zodpovednosť
Skúsenosti z výroby a s baliacimi strojmi (výhodou)
Skúsenosť s ovládacími panelmi
Logické myslenie

Mondelez International je najväčší potravinársky výrobca na Slovensku,
druhá najväčšia potravinárska spoločnosť na svete.

Na Slovensku máme náš výrobný závod Figaro s viac ako 120 ročnou tradíciou.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mondelez SR Production s.r.o.
Račianska 44
832 42 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tomáš Hricišin
E-mail: poslať životopis
ID: 3311942   Dátum zverejnenia: 7.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 4,60€/hod (hodinová sadzba je tvorená pevným súčtom základnej zložky 3,50€ a dalšími zložkami mzdy vo výške 1,10 €) + 10% prémie z hodinovej sadzby