Voľné miesta

Spoločnosť Figaro hľadá Čokoladového skladového operátora!

Miesto práce

Račianska 44, Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)

Dohodou

Termín nástupu

ASAP

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vieš sa orientovať v sklade a prácu s vysokozdvižným, NZ vozíkom poprípade retraku máš v malíčku? Chceš byť súčasťou medzinárodnej firmy a cítiť vôňu čokolády na každom rohu? Tak neváhaj a pridaj sa k nám !

Tvojou hlavnou náplňou práce bude:
Zabezpečovanie príjem a výdaj materiálu/tovaru a ďalšie práce s tým spojené
Obsluha vysokozdvižného vozíka
Zodpovednosť za vstupné vizuálne hodnotenie dodávok
Označovanie tovaru a spolupráca pri inventúre v sklade
Pred nástupom je nevyhnutné mať platný Zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve a platný preukaz na vedenie VZV.

Motivujúce platové ohodnotenie
Zamestnanecké zľavy na nákup čokoládových výrobkov
Dovolenka a platené voľno nad rámec zákonných ustanovení
Stravné lístky
Osobný a kariérny rast
Darčekové poukážky na mesačnej báze
Masáž chrbtice
Relax centrum v priestoroch firmy
Odmeny pri pracovných a životných jubileách, svadbách a pod.
A mnoho ďalšieho.

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Mondelez Figaro bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Byť technický zameraný
Zodpovednosť
Ochota pracovať
Ochota učiť sa nové veci
Ovládanie VZV a NZV podmienkou

Mondelez International je najväčší potravinársky výrobca na Slovensku,
druhá najväčšia potravinárska spoločnosť na svete.

Na Slovensku máme náš výrobný závod Figaro s viac ako 120 ročnou tradíciou.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mondelez SR Production s.r.o.
Račianska 44
832 42 Bratislava
ID: 3257290   Dátum zverejnenia: 30.11.2017