Voľné miesta

Figaro hľadá do svojich radov predáka ktorý udrží čokoládovú morálku v tíme!

Miesto práce

Račianska 44, Bratislava

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Od 6,00€/hod (hodinová sadzba je tvorená pevným súčtom základnej zložky 3,50€ a dalšími zložkami mzdy vo výške 2,50 €) + 10% prémie z hodinovej sadzby

Termín nástupu

ASAP

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si zodpovedný a rád sa podieľaš na procesoch a taktiež nad nimi dohliadaš? Zaujímaš sa o výrobu čokolády a dokážeš osladiť atmosféru sebe aj svojmu okoliu? V tom prípade si na správnej adrese....

Tvojou náplňou práce bude:
Kooperácia s team leaderom
Zodpovednosť za vizuálnu kontrolu linky a bezpečnosť a disciplínu na pracovisku
Zodpovednosť za správnosť výrobných údajov
Organizácia a motivácia tímu na linke
Záskok v prípade výpadku člena tímu
Aktívne podieľanie sa na výrobe

• Motivujúce mzdové ohodnotenie
• Pravidelené platové navýšenia na ročnej báze
• Deputát v hodnote 16,60 € na mesačnej báze
• Zlom (zvýhodnený nákup čokoládových výrobkov)
• Stravné lístky v hodnote 3,60 €
• Pravidelné komplexné zdravotné prehliadky hradené zamestnávateľom
• Relax centrum v priestoroch firmy
• Osobný a kariérny rast
• Príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa
• Doplnkové dôchodkové sporenie od 2 - 4 %
• Životné poistenie
• Darčekové poukážky na mesačnej báze
• Odmeny pri pracovných jubileách
• Odmena pri životnom jubileu

A mnoho ďalšieho. Chceš sa dozvedieť viac? Všetko potrebné ti objasníme v telefonickom rozhovore.

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Mondelez Figaro bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Mechanik, Strojar, technik, Elektrotechnik

Technické zmýšľanie
Skúsenosti s vedením tímu vo výrobe (Podmienkou)
Zodpovednosť
Motivácia členov tímu
Ochota pracovať
Ochota učiť sa nové veci

Mondelez International je najväčší potravinársky výrobca na Slovensku,
druhá najväčšia potravinárska spoločnosť na svete.

Na Slovensku máme náš výrobný závod Figaro s viac ako 120 ročnou tradíciou.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mondelez SR Production s.r.o.
Račianska 44
832 42 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tomáš Hricišin
E-mail: poslať životopis
ID: 3251777   Dátum zverejnenia: 21.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 6,00€/hod (hodinová sadzba je tvorená pevným súčtom základnej zložky 3,50€ a dalšími zložkami mzdy vo výške 2,50 €) + 10% prémie z hodinovej sadzby