Voľné miesta

Si technicky zručný a oprava strojov ti nerobí problém? Tak poď k nám na pozíciu technického operátora a my ti skúsenosti rozšírime!

Miesto práce

Račianska 44, Bratislava

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Dohodou

Termín nástupu

ASAP

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš okúsiť chuť čokolády a podieľať sa na jej vzniku? Máš záujem byť súčasťou výrobného procesu čokolády a cukroviniek ktorým nik neodolá? V tom prípade si na správnom mieste. Do nášho tímu hľadáme technického operátora ktorý chce prispieť svojou prácou k dokonalej chuti!

Primárna náplň práce by bola:

  • Výmena chybného komponentu za komponent, výmena reťazí, čerpadiel, remeňov
  • Rozobratie daného stroja (danej časti) mechanická výmena a poskladanie stroja (danej časti)
  • Zodpovednosť za prípravu strojov pri zmene sortimentu linky a taktiež za jej plynulý chod
  • Kooperácia s údržbárom v prípade väčšej poruchy na danej linke
  • Obsluha a pomoc pri nastavení rôznych strojov ktoré slúžia na výrobu, balenie a formovanie čokoládových špecialít

Práca je vykonávaná v 8 a 12 hodinovom režime v 2, 3 a 4 zmenových prevádzkach.

Spoločnosť Mondelez poskytuje veľké množstvo benefitov medzi ktoré patria:

Motivujúce platové ohodnotenie
Zamestnanecké zľavy na nákup čokoládových výrobkov
Stravné lístky
Osobný a kariérny rast
Darčekové poukážky na mesačnej báze
Odmeny pri pracovných a životných jubileách
A mnoho ďalšieho. Chceš sa dozvedieť viac? Všetko potrebné ti objasníme v telefonickom rozhovore.

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Mondelez Figaro bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Mechanik, Strojar, technik, Elektrotechnik

Mať technické zručnosti
Skúsenosti s údržbou/opravou strojov alebo liniek veľkou výhodou
Skúsenosti s výmenou čerpadiel, remeňov, reťazí
Tímový hráč
Logické myslenie
Ochota učiť sa nové veci
Základy na PC

Mondelez International je najväčší potravinársky výrobca na Slovensku,
druhá najväčšia potravinárska spoločnosť na svete.

Na Slovensku máme náš výrobný závod Figaro s viac ako 120 ročnou tradíciou.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mondelez SR Production s.r.o.
Račianska 44
832 42 Bratislava
ID: 3251702   Dátum zverejnenia: 6.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Dohodou