Silo operátor

Miesto práce
Kostolné Kračany
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacZákladná mzda 1300€ + variabilná zložka 15% zo základného platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Operátor sila je zodpovedný za celkový stav síl na múku, cukor a olej.
  • V prípade nových dodávok kontroluje parametre nákladných vozidiel a síl, meria požadované hodnoty
  • Koordinácia nákladných vozidiel medzi silami
  • Informuje príslušné oddelenia o stave síl. (technické oddelenie, oddelenie kvality, oddelenie BOZP)
  • Základné čistenie a údržba síl na základe pokynov.
  • Hlásenie stavu materiálu v silách
  • Podpora skladu v prípade núdzovej situácie
  • Trojzmenný pracovný čas (víkendy voľné)

• Motivujúce platové ohodnotenie
• Osobné odmeny do výšky 15 % na mesačnej báze
• Pravidelné platové navýšenia na ročnej báze
• Životné poistenie
• Doplnkové dôchodkové sporenie od 2 - 4 %
• Balíček produktov mesačne
• Nápoje zadarmo
• Edenred karta
• Pravidelné komplexné zdravotné prehliadky hradené zamestnávateľom
• Osobný a kariérny rast
• Príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa
• Odmeny pri pracovných jubileách
• Odmena pri životnom jubileu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Skúsenosti v potravinárskom priemysle alebo logistike sú vítané
  • Práca v sklade a obsluha vysokozdvižného vozíka

Mondelēz International je jedným z najväčších potravinárskych výrobcov na svete, ktorý má desiatky závodov po celom svete. Medzi najznámejšie značky, ktoré patria pod spoločnosť sú 7Days, Milka, Toblerone, Suchard, Catbury.
Práve produkty značky 7 Days sú vyrábané v našom závode v Kostolných Kračanoch, kde momentálne už pracuje viac ako 500 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Nikoleta Sánka Nagy
E-mail: poslať životopis
ID: 4784386  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac