Production Data Entry Administrator

Miesto práce
Kostolné Kračany
Termín nástupu
1.9.2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 450 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správa a údržba dochádzkového systému RON
Spracovanie dokumentácie (Priepustky, paragrafy, dovolenkové lístky) v systéme RON
Udržiavanie dát v systéme pre kmeňový stav pracovníkov
Spracovanie dochádzok zamestnancov
Podpora pri uztváraní miezd,
Kontrola a overovanie faktúr

• Motivujúce platové ohodnotenie
• Pravidelné platové navýšenia na ročnej báze
• Životné poistenie
• Doplnkové dôchodkové sporenie od 2 - 4 %
• Balíček produktov mesačne
• Ticket Restaurant karta
• Pravidelné komplexné zdravotné prehliadky hradené zamestnávateľom
• Osobný a kariérny rast
• Príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa
• Odmeny pri pracovných jubileách
• Odmena pri životnom jubileu

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti.
Všetky žiadosti podrobne vyhodnotíme a len vybraných kandidátov budeme kontaktovať.
Vážime si každého uchádzača, všetky žiadosti starostlivo posúdime a podrobne vyhodnotíme. Získané osobné údaje nikomu neposkytujeme, nesprístupňujeme ani nezverejňujeme. Vo vzťahu k ich spracúvaniu majú uchádzači všetky práva dotknutej osoby, vrátane práva na prístup k údajom, ich opravu, vymazanie a blokovanie. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy sú v súvislosti s realizáciou výberového konania v zmysle § 79 zákona NR SR č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov uchovávané po dobu šesť mesiacov. Po tejto lehote v zmysle toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Mondelēz International je jedným z najväčších potravinárskych výrobcov na svete, ktorý má desiatky závodov po celom svete. Medzi najznámejšie značky, ktoré patria pod spoločnosť sú 7Days, Milka, Toblerone, Suchard, Catbury.
Práve produkty značky 7 Days sú vyrábané v našom závode v Kostolných Kračanoch, kde momentálne už pracuje viac ako 500 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Pálffyová
E-mail: poslať životopis
ID: 4406999  Dátum zverejnenia: 19.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac