Pridaj sa do nášho tímu! Hľadáme dôležitého člena výrobného kolektívu na poz. shift leader

Miesto práce
Kostolné Kračany
1 800 EUR/mesiacsuma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna, skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou a odbornými znalosťami

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vedenie a koordinácia tímu ľudí vo výrobe
  • Plnenie výrobného plánu výroby
  • Pravidelná komunikácia s oddelením kvality
  • Evidencia dochádzky pracovníkov
  • Zaškoľovanie nových zamestnancov
  • Zodpovednosť za dodržiavanie bezpečnostných predpisov

Pravidelné platové navýšenia na ročnej báze na základe vašej výkonnosti
Ročný bonus
Doplnkové dôchodkové sporenie
Platené voľno (narodení dieťaťa, svadba atď.)
Príspevok pri práceneschopnosti
Elektronická stravovacia karta
Zadarmo nápoje a firemné produkty na pracovisku
Firemné produkty mesačne zadarmo
Príspevok pri svadbe, narodení dieťaťa a odchode do dôchodku
Životné poistenie
Poistenie pre prípad dlhodobej pracovnej neschopnosti a závažných ochorení
Odmeny pri pracovných jubileách
Firemné večierky a tímové podujatia
Medzinárodné prostredie a kariérny rast
Vzdelávacie a rozvojové príležitosti

Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti. Vážime si každého uchádzača, všetky žiadosti starostlivo posúdime a podrobne vyhodnotíme. Získané osobné údaje nikomu neposkytujeme, nesprístupňujeme ani nezverejňujeme. Vo vzťahu k ich spracúvaniu majú uchádzači všetky práva dotknutej osoby, vrátane práva na prístup k údajom, ich opravu, vymazanie a blokovanie. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy sú v súvislosti s realizáciou výberového konania v zmysle § 79 zákona NR SR č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov uchovávané po dobu šesť mesiacov. Po tejto lehote v zmysle toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované.

Pokiaľ Vás pozícia zaujala, pošlite nám prosím Váš životopis na: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

  • Prax na obdobnej pozícii (min. 3 roky) vo výrobnej spoločnosti
  • Zodpovedný prístup
  • Komunikačné zručnosti
  • Prax v riadení tímu
  • Anglický jazyk min. B1
  • Samostatnosť, multitasking, adaptabilita, prioritizácia

Mondelēz International je jedným z najväčších potravinárskych výrobcov na svete, ktorý má desiatky závodov po celom svete. Medzi najznámejšie značky, ktoré patria pod spoločnosť sú 7Days, Milka, Toblerone, Suchard, Catbury.
Práve produkty značky 7 Days sú vyrábané v našom závode v Kostolných Kračanoch, kde momentálne už pracuje viac ako 500 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4193206  Dátum zverejnenia: 3.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac