Laboratory Supervisor

Miesto práce
Kostolné Kračany
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kľúčové zodpovednosti:

Komunikácia s dodávateľmi laboratórnej techniky a zabezpečenie ich údržby, servisu a kalibrácie

  • Objednávanie spotrebného materiálu, chemikálií do laboratória
  • Komunikácia s externým akreditovaným laboratóriom, zabezpečenie odberu vzoriek
  • Plánovanie interných a externých analýz v rámci zabezpečenia kvality v súlade s firemnou politikou
  • Komunikácia s ostatnými oddeleniami
  • Reportovanie manažérovi kontroly kvality
  • Aktualizácia dokumentácie
  • Práca so systémom SAP (schvaľovanie nových materiálov, nastavenie kontrolných plánov, prepúšťanie, blokovanie materiálov, reklamácie nedostatkov kvality)

Požiadavky:

  • Vysokoškolské vzdelanie v odbore potravinárstvo
  • 2-5 rokov skúseností s prácou v potravinárskom laboratóriu.
  • Skúsenosti s prácou podľa HACCP/ISO22000 a zdravotných a bezpečnostných pravidiel a predpisov
  • Znalosť anglického jazyka
  • Dobré analytické schopnosti a schopnosti riešiť problémy
  • Skúsenosti s moderným laboratórnym vybavením, mikrobiologickými a chemickými metódami a postupmi.
  • Znalosť metrologického zákona, evidencia meradiel vo výrobných priestoroch, poskytovanie ich servisu, kalibrácia, overovanie

Ponúkame motivujúce platové ohodnotenie plus ročnú odmenu na základe vašej výkonnosti.
Ponúkame tiež vysoko atraktívne výhody, ako sú napríklad:

  • Pravidelné platové navýšenia na ročnej báze na základe vašej výkonnosti
  • Doplnkové dôchodkové sporenie
  • Pružný pracovný čas
  • Dovolenka navyše
  • Platené voľno (narodení dieťaťa, svadba atď.)
  • Príspevok pri práceneschopnosti
  • Elektronická stravovacia karta
  • Zadarmo nápoje a firemné produkty na pracovisku
  • Firemné produkty so zľavou (tzv. deputát a zlom) pre potešenie vašej rodiny a priateľov
  • Príspevok na voľnočasové aktivity (šport, relax, kultúra, cestovanie atď.) prostredníctvom poukážok
  • Podniková posilňovňa
  • Príspevok pri svadbe, narodení dieťaťa a odchode do dôchodku
  • Životné poistenie
  • Poistenie pre prípad dlhodobej pracovnej neschopnosti a závažných ochorení
  • Odmeny pri pracovných jubileách
  • Firemné večierky a tímové podujatia
  • Medzinárodné prostredie a kariérny rast
  • Vzdelávacie a rozvojové príležitosti

V prípade vybraných pozícií tiež:

  • Firemný notebook aj na súkromné účely
  • Firemné auto aj na súkromné účely
  • Mobilný telefón aj na súkromné účely

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Mondelēz International je jedna z najväčších svetových spoločností vyrábajúcich potraviny. Našim snom je vytvárať lahodné momenty radosti vo všetkom, čo robíme. Viac ako 100 000 zamestnancov pomáha realizovať tento sen vyrábaním a prezentovaním skvelého jedla a nápojov pre našich zákazníkov v približne 165 krajinách po celom svete.

Na Slovensku máme náš výrobný závod Figaro s dlhoročnou tradíciou a obchodnú jednotku, ktorá svojimi aktivitami upevňuje a rozširuje povedomie o nás a našich výrobkoch.
Mondelēz International holds the No. 1 position globally in Biscuits, Chocolate, Candy and Powdered Beverages.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

1

Kontakt

Kontaktná osoba: Hana Šallingová
E-mail: poslať životopis
ID: 4586299  Dátum zverejnenia: 24.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac