Technician Lead

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

  • Kontrola úplnosti a správnosti nastavenia strojov po prerábke/čistení
  • Zodpovednosť za plánovanie, prípravu a realizáciu generálnych opráv a záznamov
  • Zodpovednosť za plánovanie a tvorbu plánov preventívnej údržby
  • Zodpovednosť za znižovanie poruchovosti liniek
  • Zodpovednosť za čítanie a tvorbu technickej dokumentácie
  • Zodpovednosť za zbieranie a analýzu údajov o výskyte porúch na linkách, dávanie návrhov na zlepšenia
  • Spolupráca pri rozoberaní a skladaní strojov pri prerábke a čistení
  • Spolupráca pri zavádzaní nových zariadení, technológií a ostatných investičných projektov
  • Objednávanie náhradných dielov
  • Komunikácia s tretími stranami – dodávatelia zariadení, náhradné diely, servisné firmy
  • Vedenie malého tímu, organizácia práce, motivácia ľudí
  • Práca s PC (excel, AutoCad)

Ponúkame motivujúce platové ohodnotenie plus ročnú odmenu na základe vašej výkonnosti.
Ponúkame tiež vysoko atraktívne výhody, ako sú napríklad:

  • Pravidelné platové navýšenia na ročnej báze na základe vašej výkonnosti
  • Doplnkové dôchodkové sporenie
  • Pružný pracovný čas
  • Dovolenka navyše
  • Platené voľno (narodení dieťaťa, svadba atď.)
  • Príspevok pri práceneschopnosti
  • Elektronická stravovacia karta
  • Zadarmo nápoje a firemné produkty na pracovisku
  • Firemné produkty so zľavou (tzv. deputát a zlom) pre potešenie vašej rodiny a priateľov
  • Príspevok na voľnočasové aktivity (šport, relax, kultúra, cestovanie atď.) prostredníctvom poukážok
  • Podniková posilňovňa
  • Príspevok pri svadbe, narodení dieťaťa a odchode do dôchodku
  • Životné poistenie
  • Poistenie pre prípad dlhodobej pracovnej neschopnosti a závažných ochorení
  • Odmeny pri pracovných jubileách
  • Firemné večierky a tímové podujatia
  • Medzinárodné prostredie a kariérny rast
  • Vzdelávacie a rozvojové príležitosti

V prípade vybraných pozícií tiež:

  • Firemný notebook aj na súkromné účely
  • Firemné auto aj na súkromné účely
  • Mobilný telefón aj na súkromné účely

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

3

Požiadavky:

  • PC zručnosti - Outlook, Excel, Word, Coupa a SAP
  • Komunikačné zručnosti
  • Schopnosť pohotovo reagovať a vyhodnocovať vznikajúce požiadavky na procesy, samostatne sa rozhodovať
  • 3 roky skúseností na podobnej pozícii
  • Slovenský a Anglický jazyk na komunikačnej úrovni

Mondelēz International je jedna z najväčších svetových spoločností vyrábajúcich potraviny. Našim snom je vytvárať lahodné momenty radosti vo všetkom, čo robíme. Viac ako 100 000 zamestnancov pomáha realizovať tento sen vyrábaním a prezentovaním skvelého jedla a nápojov pre našich zákazníkov v približne 165 krajinách po celom svete.

Na Slovensku máme náš výrobný závod Figaro s dlhoročnou tradíciou a obchodnú jednotku, ktorá svojimi aktivitami upevňuje a rozširuje povedomie o nás a našich výrobkoch.
Mondelēz International holds the No. 1 position globally in Biscuits, Chocolate, Candy and Powdered Beverages.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

1

Kontakt

Kontaktná osoba: Hana Šallingová
E-mail: poslať životopis
ID: 4183451  Dátum zverejnenia: 18.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac