CI Engineer

Miesto práce
Račianska, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si expert v zlepšovaní procesov a dokážeš vylepšiť aj nevylepšiteľné? Zaujímaš sa o technológie, výrobné stroje a procesy, ktoré tvojím príčinením budú fungovať efektívnejšie ? V tom prípade si na správnom mieste využiť svoje doterajšie poznatky a skúsenosti!

Tvojou náplňou práce bude:
  • Budovanie a zavádzanie LEAN procesov vo výrobe s cielom znižovať straty akéhokoľvek druhu
  • Trénovanie výrobných tímov ako znižovať straty pomocou nástrojov a techník ako RCA, 5S, Kaizen, GB/BB projekty
  • Analýza procesov a strojov vo výrobe a následne vytváranie návrhov na ich zlepšenie / zefetkívnenie
  • Podpora nových projektov v jednotlivých fázach (príprava, nábeh) po technickej a technologickej stránke
  • Účasť na pravidelných meetingoch pri rozbore, analýze a riešení vzniknutých problémov
  • Vypracovanie ukazovateľov výkonnosti (KPI) a zavedenie systému na meranie a kontrolu
  • Analýza strát závodu a vytváranie preventívnych opatrení
  • Vykonávanie prác v súlade s požiadavkami IMS a platnými pracovnými postupmi

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1900 EUR/mesiac

Ponúkame motivujúce platové ohodnotenie plus ročnú odmenu na základe vašej výkonnosti.
Ponúkame tiež vysoko atraktívne výhody, ako sú napríklad:

  • Pravidelné platové navýšenia na ročnej báze na základe vašej výkonnosti
  • Doplnkové dôchodkové sporenie
  • Pružný pracovný čas
  • Dovolenka navyše
  • Platené voľno (narodení dieťaťa, svadba atď.)
  • Príspevok pri práceneschopnosti
  • Elektronická stravovacia karta
  • Zadarmo nápoje a firemné produkty na pracovisku
  • Firemné produkty so zľavou (tzv. deputát a zlom) pre potešenie vašej rodiny a priateľov
  • Príspevok na voľnočasové aktivity (šport, relax, kultúra, cestovanie atď.) prostredníctvom poukážok
  • Podniková posilňovňa
  • Príspevok pri svadbe, narodení dieťaťa a odchode do dôchodku
  • Životné poistenie
  • Poistenie pre prípad dlhodobej pracovnej neschopnosti a závažných ochorení
  • Odmeny pri pracovných jubileách
  • Firemné večierky a tímové podujatia
  • Medzinárodné prostredie a kariérny rast
  • Vzdelávacie a rozvojové príležitosti

V prípade vybraných pozícií tiež:

  • Firemný notebook aj na súkromné účely
  • Firemné auto aj na súkromné účely
  • Mobilný telefón aj na súkromné účely

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

  • Vysokoškolské vzdelanie (druhý stupeň) v strojárstve, elektrotechnike, inžinierstve, potravinárskych technológiach a znalosti procesov
  • Min. 3 roky vo výrobe alebo inžinierstve - Osvedčené skúsenosti so zjednodušovaním práce, redizajnovaním a nástrojmi zlepšovania (benchmarking, Lean, Six Sigma ….)
  • Preferovaná znalosť potravinárskych technológií a procesov
  • Skúsenosti s riadením ľudí (projektové vedenie) sú preferované
  • Slovenský / Český jazyk je nevyhnutný
  • Komunikačná angličtina (úroveň B2)
  • Skúsenosti v projektoch Green/Black Belt, najmä štatistickým vyhodnotením dát (minitab, excel – kontingenčné tabulky, makrá) preferované

Mondelēz International, Inc. is one of the world´s largest snack companies.

Our dream is to create delicious moments of joy in everything we do. Over 100,000 employees support this dream by manufacturing and marketing delicious food and beverage products for consumers in approximately 165 countries around the world.

Mondelēz International holds the No. 1 position globally in Biscuits, Chocolate, Candy and Powdered Beverages.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mondelez SR Production s.r.o.
Račianska 44
832 42 Bratislava
Slovensko / Slovakia
careers.mondelezinternational.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Wankiewicz
E-mail: poslať životopis
ID: 3735178   Dátum zverejnenia: 8.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1900 EUR/mesiac