Koordinátor pre zavedenie nástrojov štíhlej výroby - Lean Coordinator

Mondelez Europe Services GmbH - organizačná zložka Slovensko

Miesto práce
Račianska 44, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
viac informácii na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vybudovanie povedomia na linkách zavádzajúcich IL6S, previazanie aktivít na existujúce straty. Zavádzanie jednotlivých nástrojov IL6S spojených s tréningom osádok a následnou optimalizáciou výroby. Zavádzanie nástrojov v súčinnosti s dodržaním kvality a bezpečnosti potravín.

Hlavné zodpovedosti pracovnej pozície sú nasledovné:

1. Vybudovanie IL6S na výrobných linkách.
2. Zavádzanie IL6S a príslušných nástrojov spojených s tréningom.
3. Aktivity zamerané na dosiahnutie nulových strát kontinuálnym zlepšovaním.
4. Člen pilierov IL6S.
5. Podpora liniek a tím lídrov pri zavádzaní.
6. Vlastník vybraných systémov a procesov IL6S.
7. Podpora pre DMS systém.
8. Znalosť strát príslušných liniek.

Ponúkame motivujúce mzdové ohodnotenie a stabilné prostredie v medzinárodnej spoločnosti.

Medzi výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy patri:
Zvýhodnený nákup čokoládových výrobkov
Stravné lístky vo výške 3,60 EUR/deň
Masáž chrbtice
Relax centrum v priestoroch firmy
Príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa
Doplnkové dôchodkové sporenie
Životné poistenie
Darčekové poukážky vo výške 5 EUR/mesiac
Odmeny pri pracovných a životných jubileách
Dovolenka a platené voľno nad rámec zákonných ustanovení.

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú ponuku nám prosím pošlite Váš životopis.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, dovoľte nám ale informovať Vás, že kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí budú zodpovedať kritériám a požiadavkám na uvedenú pozíciu.
Ďakujeme Vám za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Hľadáme kolegu, ktorý rád pracuje v tíme, je spoľahlivý, zodpovedný a pracovne flexibilný.

Pracovné požiadavky:

1. Stredoškolské vzdelanie technického smeru min prax. 2 roky
2. Ukončené vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa v (technickom smere) výhodou.
3. Základy o IL6S
4. Znalosť výrobných procesov (výhodou)
5. Vedenie ľudí výhodou
6. Pokročilá znalosť balíku office
7. Slovenský jazyk podmienkou
8. Angličtina B2

Mondelez International je najväčší potravinársky výrobca na Slovensku,
druhá najväčšia potravinárska spoločnosť na svete.

Na Slovensku máme náš výrobný závod Figaro s viac ako 120 ročnou tradíciou.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3169871  Dátum zverejnenia: 9.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: viac informácii na osobnom pohovore