Voľné miesta

Výrobný operátor - vozíčkar

Miesto práce

Račianska 44, Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)

bližšie informácie počas telefonického pohovoru

Termín nástupu

ihneď

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič motorového vozíka je neoddeliteľnou súčasťou procesu výroby. Zabezpečuje odvoz a dovoz polotovarov a hotových výrobkov, poprípade surovín a obalov.

Hlavné zodpovednosti:

  • preberanie zmeny, komunikácia s vozíčkarom z preberanej zmeny, aktívna komunikácia s osádkou linky a predákom svojej zmeny (práca vo viaczmennej prevádzke, zmeny: ranné, poobedné, nočné - 8 hod., 12 hod.)
  • znalosť a schopnosť obsluhy motorového vozíka
  • zodpovednosť a povinnosť vykonávať činnosti podľa typu výroby podľa pokynov predáka zmeny alebo tím lídra. Zodpovednosť a aktívne podieľanie sa na čistení linky a dodržiava 5S
  • odvoz paliet s hotovým výrobkom a polotovarom
  • príprava obalového materiálu a materiálu potrebného na ostatnú výrobu (formy, biele debničky, cisterny..)
  • odvoz odpadu na dvor
  • tlač štítkov, kontrola a nastavovanie dátumu a strečovanie paliet
  • povinnosť zúčastňovať sa školení vyplývajúcich z matice zručností a zákonných školení

*pred nástupom je nevyhnutné mať platný Zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve

  • Motivujúce mzdové ohodnotenie
  • Deputát
  • Zlom (zvýhodnený nákup čokoládových výrobkov)
  • Stravné lístky
  • Masáž chrbtice
  • Relax centrum v priestoroch firmy
  • Príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa
  • Doplnkové dôchodkové sporenie
  • Životné poistenie
  • Darčekové poukážky
  • Odmeny pri pracovných jubileách
  • Odmena pri životnom jubileu
  • Dovolenka a platené voľno nad rámec zákonných ustanovení
  • iné výhody.

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Mondelez Figaro bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • efektívna komunikácia v rámci tímu,
  • riešenie problémových situácií
  • správanie sa v súlade s hodnotami závodu
  • schopnosť učiť sa
  • schopnosť učiť ostatných
  • schopnosť pracovať samostatne

Mondelez International je najväčší potravinársky výrobca na Slovensku,
druhá najväčšia potravinárska spoločnosť na svete.

Na Slovensku máme náš výrobný závod Figaro s viac ako 120 ročnou tradíciou.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Mondelez Europe Services GmbH - organizačná zložka Slovensko
Račianska 44
832 42 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tomáš Hricišin
E-mail: poslať životopis
ID: 2973020   Dátum zverejnenia: 9.10.2017