Reagujte bez životopisu

Ambiciózny obchodník s chuťou dokázať veľké veci

vibe 1 s. r. o.

Ružinovská 1, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Najväčší nábor obchodných manažérov, telefonistov pre Slovensko, Česko a Maďarsko aký tu kedy bol, do projektov mondays.sk, shopheads.sk shopheads.hu, leadsheroes.com, malcomtruman.com a mnoho ďalších.

Hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí majú medzinárodné ambície a chcú vybudovať niečo veľké a s časti vlastné, delíme sa totiž o časť ročného zisku so všetkými fulltime kolegami.

Všetko začína predajom, avšak pre teba to tam končiť nemusí.
Každý z našich projektov má medzinárodné ambície. Medzinárodný rast vyžaduje ambicióznych a zodpovedných ľudí, ktorým ho môžeme zveriť do rúk.
Pridaj sa k nám už dnes a spolu to dokážeme.

O akých zákazníkov máme záujem?

Tvojou cieľovou skupinou napr. v projekte shopheads.sk a hu budú, menšie a stredné firmy, ktoré už majú eshop, napr.:

- Podnikateľ, ktorý má staré e-shopové riešenie, ktoré ho brzdí v raste.
- E shop potrebuje aktualizácie, ale nemá programátora, ktorý by ho aktualizoval.
- E-shop vytvorený na mieru, ktorý je drahý na údržbu a časovo neflexibilný.
- E-shop, ktorý potrebuje riešiť marketing, ale nemá na to infrašturktúru.

Máme za sebou úspešné akvizície ako malých tak aj zabehnutých eshopov. Sú medzi nimi napr. zakovsky.sk, titanshop.sk, vibestore.eu, dobrepitie.sk, boel.sk atď.. ďalšie nájdete na shopheads.sk, mondays.sk

Čo bude tvojou náplňou práce?

- Zodpovednosť za obchodný proces od prvého cold-callu až po uzatvorenie zmluvy.
- Samostatné vyhľadávanie menších a väčších firiem v SK, ktoré podnikajú online s cieľom predstaviť im Shoptet platformu ako najlepšiu alternatívu.
- Každodenné oslovovanie a jednanie s potenciálnymi zákazníkmi z rôznych segmentov.
- Prezentácia produktu zákazníkovi, konzultácia technických možností a riešenie problémov, s ktorými sa zákazník vo svojom online podnikaní stretáva.
- Úzka spolupráca s Produktovým Manažérom a Grafikom, ktorý bude mať na starosti realizačnú fázu spustenia e-shopu pre zákazníka.
- Každodenné používanie obchodného CRM, vďaka ktorému nemusíš držať informácie o zákazníkoch v hlave, ale máš všetko prehľadne na jednom mieste.

- Plat: 1000-1500€ fix (záleží od skúseností) + percentá
- Home office samozrejmosťou
- Odmeny za odporúčanie kandidáta.
- Školenia podľa vlastného výberu (obchodné, manažérske, marketingové atď....)
- Teambuildingy.
- Príspevok na šport
- Kariérny rast
- Možnosť rozbehnúť vlastný projekt
- PODIEL NA ZISKU FIRMY

Informácie o výberovom konaní

V prvom rade by sme okrem životopisu chceli vidieť:
- to ako vidíš samého seba
- čo najťažšie si v živote musel vyriešiť a ako

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

word - Mierne pokročilý
Excel - Mierne pokročilý
Google Analytics - Základy
Shoptet - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nebojíš sa zdvihnúť telefón a aktívne osloviť zákazníka.
Motivujú ťa výsledky a máš poriadny ťah na bránku.
Máš už za sebou relevantnú obchodnú skúsenosť aspoň 2 roky.
Máš výborné komunikačné schopnosti a vieš jednať s firmou, ktorá má obrat milióny eur, ale aj s podnikateľom, ktorý je iba na začiatku.
Zaujímaš sa o technológie a e-commerce.
Rozumieš základým pojmom online marketingu
Máš profesionálne a reprezentatívne vystupovanie.

Sme na ceste dosiahnuť vedúcu pozíciu na trhu a stať sa silným a dôveryhodným partnerom pre všetkých, ktorí chcú niečo dosiahnuť. Našou prioritou je ponúknuť im komplexné riešenie pre migráciu ich eshopu, poskytnúť im profesionálne poradenstvo a podporu počas celého procesu, vyriešiť marketing a pomôcť im v raste.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4255259  Dátum zverejnenia: 19.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac