Reagujte bez životopisu

Asistent/ka - administratívny pracovník/čka

MONBERG, s. r. o.

Miesto práce
Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 100 EUR/mesiacPlatové podmienky budú upresnené na pracovnom pohovore na základe pracovných skúseností kandidáta. Po skúšobnej dobe a zapracovaní prehodnotenie mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Administratívna práca
- Telefonická a e-mailová komunikácia
- Spracovanie a distribúcia pošty
- Tvorba objednávok a ich zasielanie, kontrola došlých dokumentov a ich potvrdzovanie
- Podpora pri zabezpečovaní personálnej agendy
- Ďalšie administratívne a personálne úlohy podľa potreby
- Zapisovanie údajov do databázy
- Príprava podkladov pre vedenie spoločnosti

-Možnosť profesného a osobného rozvoja
-Stabilné pracovné miesto
-Vlastná kancelária
-Firemný mobilný telefón / PC
-Príjemné pracovné prostredie
-Podľa potreby flexibilný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Zodpovednosť
- Komunikatívnosť
- Samostatnosť
- Flexibilita
- Spoľahlivosť
- Chuť do práce
- Počítačové znalosti

MONBERG, s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, pôsobiaca na priemyselnom trhu. Zaoberáme sa kompletnými elektromontážnymi a mechanickými montážami v rôznych priemyselných odvetviach. Zameriavame sa na montáže robotických liniek, zapájanie priemyselných rozvádzačov, montážou pneumatických a hydraulických obvodov a automatizáciou.
Naša pracovná činnosť sa v posledných rokoch rozšírila a dnes sme aktívni vo viacerých priemyselných podnikoch v zahraničí a na Slovensku. Viac informácií na webovej stránke: https://monberg.eu/
ID: 4368835  Dátum zverejnenia: 29.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac