PLC programátor

Monarflex s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 1, Štúrovo-Priemyselný obvod pri Dunaji
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiac- základná zložka mzdy OD 2000 Eur brutto + množstvo iných zaujímavých benefitov - výsledná mzda bude závisieť od seniority a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účasť pri uvádzaní zariadení do prevádzky v priestoroch firmy
- riadiaca činnosť pri montáži výrobných zariadení a uvádzaní do chodu
- návrh, vyvíjanie, simulovanie, implementovanie a testovanie riadiacich programov pre PLC zariadenia
- diagnostika a odstraňovanie porúch
- vykonávanie servisných zásahov riadiacich systémov
- školenia obsluhy a údržby zariadení
- technické poradenstvo
- vytváranie a vedenie technickej dokumentácie
- tvorba vizualizácií
- spolupráca s oddelením vývoja
- aktívna komunikácia s interným zákazníkom
- úpravy PLC programov na základe požiadaviek zákazníkov a skúseností z prevádzky
- kreslenie technickej dokumentácie strojov a zariadení
- práca a implementovanie v SAP

- práca v stabilnej rastúcej medzinárodnej spoločnosti
- pružný pracovný čas,
- príspevok na dopravu v prípade dochádzania,
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
- finančný príspevok zameraný na zdravie a revitalizáciu,
- zamestnanecké zľavy na firemné produkty,
- firemné akcie,
- celoročné životné a úrazové poistenie (platné aj v súkromí),
- poskytovanie stravovania formou elektronických stravných lístkov alebo poskytovaním finančného príspevku,
- odmena pri pracovných jubileách v spoločnosti,
- odmena za odporučenie nového zamestnanca,
- občerstvenie na pracovisku hradené zamestnávateľom

Ak Vás táto ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis v anglickom jazyku na emailovú adresu: [email protected]

Tešíme sa na Vás :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnického zamerania, strojárskeho zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

min. 3 roky praxe v podobnej pozícii , ideálne vo výrobnej spoločnosti

- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- zodpovednosť
- samostatnosť
- orientácia na detail

Výroba hydroizolačných materiálov, lešenárskych fólií v stavebníctve.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michaela Kovácsová
E-mail: poslať životopis
ID: 4784456  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac