HR Administrátor/ka & Personalista/ka

Monarflex s.r.o.

Monarflex, Továrenská, Štúrovo-Priemyselný obvod pri Dunaji, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
na základe dohody
1 200 EUR/mesiac(finálna suma základnej zložky mzdy bude upravená na základe tvojích skúseností, odborných znalostí a zručností v HR oblasti)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma Ťa práca v oblasti ľudských zdrojov a rád by si sa pripojil/a k nášmu tímu v Štúrove v stabilnej, medzinárodnej spoločnosti s možnosťami pre kariérny rast?

AKÉ BUDÚ TVOJE HLAVNÉ, PRACOVNÉ ÚLOHY?

-zastrešenie výberových procesov a rozvoja talentov
- podpora a návrh riešení v otázkach týkajúcich sa HR oblasti
- participácia na zaujímavých projektoch v rámci spoločnosti BMI za oblasť ľudských zdrojov
- poradenstva v oblasti pracovného práva
- evidencia dochádzky zamestnancov a príprava potrebných podkladov
- prijímanie nových zamestnancov, príprava zmlúv, adaptačných plánov pre nových zamestnancov
- správa údajov zamestnancov (HR database) a spracovania relevantnej dokumentácie zamestnancov
- jednanie s odborovou organizáciou
- vytváranie koncepcií vzdelávania zamestnancov ich hodnotenia a odmeňovania

ČO PONÚKAME?
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevok na regeneráciu pracovnej sily
- príspevok na prepravu do/z práce
- možnosť práce z domu – „Home office“
- jazykové vzdelávanie
- prítomnostný bonus
- pružný pracovný čas
- občerstvenie na pracovisku
- odmeny pri pracovných jubileách, svadbe, narodení dieťaťa
úrazové a životné poistenie
- zamestnanecké zľavy na firemné produkty BMI (Monarflex, Icopal,
Bramac, Schiedel)
- príjemné a tvorivé pracovné prostredie
- možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
- zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
- firemné akcie

Ak by si sa rád pridal/a do nášho tímu a posilnil/a naše HR oddelenie, budeme čakať na tvoje CV a motivačný list. Email: [email protected]. Tešíme sa na reakcie!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

KOHO HĽADÁME?

Hľadáme prokatívneho, kolegu/kolegynku s výbornými komunikačnými, organizačnými zručnosťami so zmyslom pre detail a s chuťou učiť sa nové veci.

Praktická skúsenosť na obdobnej pozícií, znalosť HR procesov (recruiting, onboarding, vzdelávanie, HR administratíva) vo výrobnej oblasti je vítaná.

Diskrétnosť, chuť učiť sa nové veci, digitálne zručnosti a anglický jazyk (B2) je tzv. “must”.

Výroba hydroizolačných materiálov, lešenárskych fólií v stavebníctve.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4773759  Dátum zverejnenia: 29.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac