Nákupca (zástup počas materskej/rodičovskej dovolenky)

Monarflex s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 1, Štúrovo-Priemyselný obvod pri Dunaji
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacVýsledná suma záleží od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za realizáciu procesu nákupu vybraných materiálov a služieb,
- rokovania s dodávateľmi, budovanie pevných pracovných vzťahov a efektívnu a pravidelnú komunikáciu s internou zákazníckou základňou,
- spolupráca s dodávateľmi na hľadaní inovatívnych spôsobov, ako uspokojiť potreby našich závodov,
- udržiavanie a zlepšovanie vzťahov s dodávateľmi,
- porovnávanie a kontrola nákladov,
- vypracovanie stratégie v oblasti obstarávania materiálov a jej následná implementácia,
- účasť na vnútropodnikových a medzinárodných projektoch

- pružný pracovný čas,
- Home-office,
- prítomnostný bonus,
- príspevok na dopravu formou palivovej karty v prípade dochádzania,
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
- finančný príspevok zameraný na zdravie a revitalizáciu,
- zamestnanecké zľavy na firemné produkty,
- firemné akcie,
- celoročné životné a úrazové poistenie (platné aj v súkromí),
- poskytovanie stravovania formou elektronických stravných lístkov alebo poskytovaním finančného príspevku,
- odmena pri pracovných jubileách v spoločnosti,
- odmena za odporučenie nového zamestnanca,
- občerstvenie na pracovisku hradené zamestnávateľom

Ak Vás táto ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis v anglickom jazyku na emailovú adresu: [email protected]

Tešíme sa na Vás :)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- anglický jazyk na veľmi dobrej úrovni,
- prax v oblasti nákupu , obstarávania je výhodou,
- skúsenosti s prácou v medzinárodnom tíme,
- skúsenosti s prácou v ERP systémoch (Movex, SAP) sú výhodou,
- dobré komunikačné schopnosti,
- vyjednávacie schopnosti,
- schopnosť čítať a vedieť analyzovať komplexné súbory informácií,
- dobré prezentačné schopnosti,
- schopnosť riešiť problémy,
- stresová odolnosť,
- flexibilita

Výroba hydroizolačných materiálov, lešenárskych fólií v stavebníctve.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4711117  Dátum zverejnenia: 1.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac